Europska unia planuje zaviest .....

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Za SNP-Slovenského národného posrania, zakopal môj dedo dve bedničky granátov 10panzerfaustov, guľomet, asi sto samopalov , 500000 rôznych nábojov , a rozobraté delo.
Kua, šak ja si spomeniem , kde mi to hovoril ,že to zakopal.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Keď už toto niekdo vymyslí tak asi nemôže byť normálny, 113 to čo je??? To aký skurvený odborník toto vymyslel? To nikdy neprejde, úplna hovadina, zbytočne sa rozmnožuju sprosté informácie.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

EU ma v genetickom kode svoj koniec, snazia sa silou mocou za aku kokotinu sa tak stane a koho meno bude v dejepise ???

Je mozne, ze zaklad civilizovaneho sveta takto dopadne ???

DEFENESTRACIA :3c90: :3c90: :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Petr1991
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 23.10.2011 17:40
Bydlisko: Enem na Záhorí
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petr1991 »

:::
Celá posr... EU pojde za chvílu do Péčka. Je to len otázka času. Ludia začínajú mať dosť prij... zakonov a smerníc. Alebo si niekto myslí niečo iné?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rád by som videl štatistky s príčinami nehôd, aký kus koláča tam patrí vysokej rýchlosti... :::
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Európska únia plánuje zaviesť----dierku do zadku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec napísal:Rád by som videl štatistky s príčinami nehôd, aký kus koláča tam patrí vysokej rýchlosti... :::
Nepoznám správnu odpoveď ale nakoľko si spapám svoju dávku krimy z hnojky každý večer,mám obavu že sa podieľa hlavne na tých kde sa zhasínajú sviece,žiaľ neskutočnému počtu úplne nevinných ľudí a často detí.Z tejto optiky mi to príde ako adekvátna odpoveď na aroganciu ľudí na cestách,lebo stav idiotizmu je alarmujúci a rýchlo sa zhoršuje.Aké vrece,taká záplata.Ak by mal byť výsledok že jediný rodič nepríde o svoje nevinné dieta,tak pokojne zdvihnem ruku ...za
To dieťa môže byť kohokoľvek z nás
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

mhlavaty rešpekt pred tvojimi príspevkami, ale tento krát si vedľa. Ohrozenie detí prosím, toto je ale aktuálne v mestských aglomeráciách, nie na diaľnici. A práve diaľnic sa obmedzenie týka. Zbytočné, neefektívne, kravina na kvadrát. Pri dnešnom autoparku je v mnohých prípadoch 160 km/h ešte stále bezpečná hranica. Premenlivé značenie nie je problém, v určitých časoch platné obmedzenie aj na tých ich pokakaných 113 km/h tiež nie. Nie je vôľa, to je celé
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

Kaskader to vystihol, asi tam netreba nic dodat :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

celý život opravujem to v čom ľudia buď trpeli alebo prišli o život.Tá hora neštastia stojí hoci za obmedzenie ešte väčšie.Ludia si o niečo podobné vyslovene žiadajú.A že je hranica bezpečia kdesi pri 160 km je nekomentovateľné.K tomu iba toľko..nie,nie,nie
S týmto názorom sa dá veľmi pomýliť,ale iba raz
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Mal som za to, že 1 apríl je len jeden krát v roku. Mýlil som sa...

Tento nápad nikdy neprejde, ani na Slovensku, ani v Nemecku, ani nikde v Európe. Tu sa žije rýchlejší život, ako napr. v USA, kde zhruba tých 110km/h je najvyššia rýchlosť a vlastniť CL500 bez klubovej karty okruhov je životný omyl.

Súhlasím, že na Slovensku je ohromné množstvo idiotov, ktorí nejakou záhadou vlastnia vodičský preukaz. Vysokú rýchlosť nemám rád, ale nie len ona sama je na vine tragickým nehodám. Je to najmä nepozornosť, šlendriánstvo, vychcanosť. Dnes zrazil v Bratislave idiot na prechode pre chodcov 3 školákov. Iróniou osudu je, že na mieste bol aj policajt, ktorý dával pozor na bezpečnosť školákov prechádzajúcich cez cestu. Ani policajt svietiaci na kilometer, ani značka upozorňujúca na blízkosť školy, ani blikajúce svetielko pri prechode nestačilo na to, aby idiot všetko prehliadol a spôsobil nehodu rýchlosťou značne nad povolenou 40-kou. Vraj ho slnko oslepilo. Neviem, či sa mám smiať, alebo plakať. Toho vodiča by mali zavrieť do klietky a zavesiť na lampu verejného osvetlenia.
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

pohladal som statistiky na stranke PZ SR
http://www.minv.sk/swift_data/source/po ... 202012.pdf
pocet usmrtenych na:
dialniciach za rok 2011 - 8, 2012 - 5;
rychlostnych cestach za rok 2011 - 1, 2012 - 3;
je to na strane 31

budem si stat za tym, ze to obmedzenie rychlosti nicomu nepomoze...
ved aj dve smrtelne nehody, ktore sa stali na D1 BA-TT na trojpruhu tak sa stali pri rychlosti nizsej ako 113 km/h
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja si ctím názor hoci úlne protikladný k môjmu.Veď aj my sme každý iný.Zo všetkého sa časom vyrastie.Vec má aj úsmevnú stránku.Každý sa nesmierne ponáhľa,len je trochu na smiech že nevieme dobehnúť ani na dohľad tých,čo sa až tak neponáhľajú ale robia veci z rozumom.Celé to ponáhľanie má jediný efekt,pri cestách je už kríž na každej čerešni
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných