Majstri v nesprávnom parkovaní

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

...a 575, to nebude náhodou.
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

tak v Lucenci mame len taky nijaky potocik a chcel si to zaparkovat k poriadnej rieke nech to dobre vyzera na pozadi :2f93:
peterhe
Forenzný námorník
Príspevky: 1413
Dátum registrácie: 22.01.2010 17:44
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhe »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ako niekto môže byť tak arogantný, že zablokuje celý chodník? Tipujem to na nejakého "nedotknuteľného", ktorý si o sebe veľa myslí. Žiaľ, takých nie je na Slovensku málo...
mpwrc
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 24.09.2008 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mpwrc »

Už je jasné prečo musia mať vozíčkári toľko miesta k parkovaniu...

[img]http://i46.tinypic.com/ok03kz.jpg[/img]

[img]http://i50.tinypic.com/288r1gw.jpg[/img]
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

kube napísal:Sliedic,sledujúc toto fórum a tvoje príspevky nemôžem inak ako s tebou nesúhlasiť.
Moja miera tolerancie je postavená dosť vysoko,ale keď cítim že sa deje krivda/neprávosť nepoznám kamaráta.
Vtedy sa už prestávam riadiť heslom:ži a nechaj žiť
No neviem... Sliedič aj jeho príspevky patria podľa mňa ku tým normálnym.
Nechcel si napísať "nemôžem s tebou nesúhlasiť"?? :-\
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

jergusko, o nic lepsie ako kube ;-)

"nemozem inak ako s tebou suhlasit" :-)
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja tiez ked vozim pizzu zastanem obcas na mieste pre invalidov, alebo inych vyhradenych miestach ked nemam kde inde zastat dam vystrazne ale max do 5min som prec :zg282: :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Majstri v nesprávnom parkovaní

Príspevok od používateľa trucker694 »

JA SÁM som invalid. Používam paličku a každý deň som rád, že viem urobiť o 30 krokov viac, ako predošlý deň. [/quote napísal: Prepáč kolega, nerád poukazujem na telesné postihnutia, aj ja mám problémy pohybového aparátu, ale postihnutie rozumové je neviditeľné, bezbolestné pre konkrétnu osobu. Ak má niekto veľa peňazí je to vidno, ale že v útrobách dutiny hlavovej má len vzduchoprázdno to bohužial nevidno.( Je lepšie byť plešatý alebo hlúpy?Hlúpy, to nevidno! :40bd: )
Parkovacie miesta pre invalidov by mali byť označené podstane výraznejšie, nielen zvislou dopravnou značkou 3m nad zemou, ale aj výraznou napr. krikľavo žltou farbou aj priestor okolo min 2m.
Aby som to vysvetlil, nielen samotný box, ale aj nájazd do boxu z cesty, miestnej komunikácie. V mestečku Vráble sa po rekonštrukcii námestia vytvorili boxy pre invalidov, ale sú úplne úboho označené, z čoho profitujú mestský aj štátny policajti, tam nie je núdza o autá parkujúce na vyhradených boxoch, nie z arogancie, ale z dôvodu zlého nedostačného označenia.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Samozrejme,nahneva to cloveka,ide do obchodu,alebo podobne,plne parkovisko,akoze,uplne plne a niekto parkuje cez dva fleky,alebo aj tri.No co,zanadava si a ide hladat miesto inde.
Alebo ide matka s kocikom a na celom chodniku je zaparkovane auto,pritom je miesto aj inde.
Ale!Zda sa mi az kysucke,ked je poloprazdne parkovisko a niekto zaparkuje cez dva fleky a v tom sa tam objavi nejaky kysucan,ktory to okamzite musi riesit a hned foti a dava to na internet a vola polisov a jednoducho no... sprava sa jak kysucan.
Na preplnenom parkovisku ak niekto zaparkuje cez dva fleky,je to kysucke.Ale ak niekto zaparkuje na poloprazdnom parkovisku cez dva fleky a ktosi druhy to riesi,tak je to kysucan!
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

:::
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cherro »

V Rjazani (Rusko) nie je odpustené zlé parkovanie!

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Táto téma sa akosi stratila, znova ju oživujem. V posledných mesiacoch som zostal veľmi prekvapený, pretože už nevidím toľko "nedotknuteľných" parkovať neprávom na miestach pre invalidov. Ale vidím iný fenomén - parkovanie mimo vyhradené parkovanie na parkoviskách obchodných domov a to aj priamo v pruhoch. Nedá sa povedať, že by bolo málo miesta - je ich dosť, ale týmto ľuďom sa evidentne nechce príliš dlho kráčať. Je zaujímavé, že v hypermarkete sa nachodia 1000x toľko, ako ten rozdieľ medzi regulérnym parkovaním a nesprávnym.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Čo chcete od ľudí ,aby ako parkovali ,keď VB dokáže takto zaparkovať


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... tif_t=like

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných