SUV v meste ohrozuju chodcov

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..tak tento prispevok vystihuje asi vsetko...,ano,nech jazdi cim chce,ale nech je ohladuplny...
doohan
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 04.09.2006 14:07
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Kam patrím?

Príspevok od používateľa doohan »

Zdravím páni, a dámi.. :3035:

nechce sa mi to čítať všetko, len chcem vedieť, kam patrím.... Mám dve autá. Do jedného "ľahnem a idem" a do druhého " má niekto požičať dvoják rebrík? chcem nastúpiť do auta" :40bd:
Opel Monterey 3,5 V6
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

cubicomp napísal:
Acon napísal:A kto to tak robí? z 1000 SUV, koľko je takých?
neviem kolko je takych ale minimalne vsetky tie blondinky v SUVckach v poluse, avione atd vo vsetkych mestach po SK :2f93:
Moja je tiež blondínka, jazdí offom a pritom sme ho nekupovali kvôli mestu. No samozrejme si to všetci ako Ty myslia Obrázok Skús tú Zlatú studňu ;-) http://vimeo.com/41918572
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Acon vies velmi dobre o com hovorim, tak neviem co riesis...
Tu vodu radsej rozdavaj inde....

PS: mne sa tiez pacia velke auta, mam jedno doma a mam aj dost penazi na to aby som si kupil aj praveho terenaka ale nepotrebujem ho..... [/i]
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Práve preto, že viem o čom hovoríš. No a čo, že majú SUV. Tak ho majú. Nikto z nás to nemusí ani živiť ani s tým parkovať. Mne prekáža táto SK nátura. Tento negativizmus, pesimizmus, ohováračstvo, mudrovanie.... Napriek tomu, že to každému strašne otravuje život, kazí náladu, rozčuľuje a čo ja viem ako negatívne pôsobí, aj tak sa nikto nebude na veci pozerať pozitívne. Toto za boha neviem pochopiť.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

take slovenske, nie? :4090:
remus1188
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 01.09.2007 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa remus1188 »

Načo sa tu zakladajú nejaké témy, ked tu nezaznie ani jedna normálna odpoveď ktorá by niekomu poradila pripadne ho usmernila?? Skor to čo tu čítam mi príde ako by tu písali tí chlapci s hnisavími pukmi na ksichte...tak ako sa spravate tu sa spravate zrejme aj na cestach...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

A kam nás posunul tvoj príspevok?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja mam Dermacol :zga27:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

drzi ako zidovska viera :zg282: a pupaky samy praskaju... nemusim sa hodinu chystat, nez vyjdem na cesty :40bd:
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

SUV v meste je stále viac a viac a ja som akosi nepochopil, že k čomu je také auto dobré. Matkám detí sa ťažšie nakladá nákup, alebo kočík do kufra, lebo hrana batožinového priestoru je vyššie ako u kombíka, či MPV. Naopak, MPV je najideálnejšie auto pre rodiny, lebo ponúka najviac priestoru na pomerne malom vonkajšom priestore, zväčša menšom, ako klasické kombíky.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Pochopíš ,až budeš mať problém s chrbtom,chrbticou,krížami,nohami
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

gnagy napísal:SUV v meste je stále viac a viac
Ja mam este vecsie a ty co sa cuduju ich to prejde ked ma vidia nastupovat.Jednoducho oprem rit o sedacku a vylozim nohy.Jedine z tymi nemam problem.Inak tak ako Makrela napisal.No a myslim si ze polovica z tych co ma SUV je image nech sedlak zavidi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných