škodová udalosť

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo riešiš? Nehodu si spôsobil ty, nie? Tak sa nauč jazdiť a douč sa predpisy lebo zjavne neovládaš ani jedno! :::
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: škodová udalosť

Príspevok od používateľa christiane »

mirosv napísal: Lebo škoda v prípade nárazu bez tažného by bola minimálna, maximálne nárazník a tak.
Teba mrzi ze ty si si rozdrb.al auto a ten do ktoreho si nabural mal len ohnute tazne lol
A ber to tak ze to tazne ta zachranilo aby si mu nerozmlatil zadok na aute.Platil by si viac.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

je to nehorazna drzost a arogancia teenegerov, ze sem napises takuto vec, namieto toho, aby si sa kajal a sypal si popol na hlavu, co si to vykonal...vlastne ta neospravedlnuje ani mladost...jedna z absolutne najnemoznejsich nehod je narazit do niekoho zozadu - ked si predstavite,co sa v principe stalo, ze dotycny nie ze neovlada predpisy, ale nedokaze ani zabrzdit pred niecim, na co sa pozera vlastnyma ocima, to je neuveritelne...ak mas co len stipku sudnosti a vychovy, tak to vsetko okamzite zmaz a hanbi sa niekde v kute...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: škodová udalosť

Príspevok od používateľa cicmanec »

mirosv napísal:Mám otázku, prednedávnom som bol učastník škodovej udalosti (vinník) a nedobrzdil som na semafóre na križovatke a tým som nabúral do auta predomnou ktoré malo tažné zariadenie. Spísali sme škodovú udalosť bez polície. Výška škody na mojom aute bola totálka ( chladič,nárazník....) no jeho iba trošku zahnuté tažné zariadenie a "ošúchaný" zadný nárazník. Stále neviem či mal odmontovateľné tažné zariadenie a keby áno uznali by niečo aj mne z poistovne alebo nie ? Lebo škoda v prípade nárazu bez tažného by bola minimálna, maximálne nárazník a tak. ďakujem za odpoveď.
Keby ho napadlo ťa poslúchnuť...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ty si strasna maska :40bd: :40bd:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ze je babrak tento kus ale nicmeni natom, ze trciace tazne z auta je idiotizmus nahrubsieho rangu, co zas musel len polointeligent schvalit ze moze ostat ked treba 13 ku kluc chytit do ruky k jeho demontazi :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo - mal som na dcerinom Peugeote ťažné na ktoré som musel zobrať autogen. Nebola šanca dať ho dolu.
A jedna perlička- Pred x rokmi som v NR na križovatke zazmatkoval, neuvedomil som si ,že v dodavke ak sa za mňa postaví malé auto tak ho nezbadám v zrkadlách a proste som potiahol dozadu, aby som sa vedel preradiť. Ozvala sa rana a keď som vyliezol za mnou bola Ibiza s rozmlateným predkom a plačúca baba. Ohlásili sme policajtov a tí automaticky - nedobrzdila. Trvalo hodnú chvílu kým som im dokázal vysvetliť ,že ano najde sa aj chlap čo na križovatke začne cúvať na plný kotol. Ok - zapísali si to spísali sme papiere pre poisťovňu a išiel som to rovno nahlasiť , ešte som aj vybavil babe ,že to môže zobrať do našho firemného servisu na opravu. Navečer mi volá jej manžel -"prepačte pane ,tá moja krava do vás narazila na križovatke" A zase pol hodinový telefonát lebo odmietal uveriť že ja som narazil do nej. lol Takže aj také veci sa stávajú.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

bajo777 napísal:ze je babrak tento kus ale nicmeni natom, ze trciace tazne z auta je idiotizmus nahrubsieho rangu, co zas musel len polointeligent schvalit ze moze ostat ked treba 13 ku kluc chytit do ruky k jeho demontazi :::
Ked na montaz “gule” staci len kluc, tak ved aj na montaz celeho tazneho potrebujes len prislusne kluce.. Myslis ze by bolo spravne aby si ludia tazne montovali doma? Lebo ak viem zatiahnut spravne ten najhlavnejsi spoj, tak tie ostatne tym padom zvladnem tiez...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Záleží aké má ťažné. Na bajonetové mu ani kľúč netreba. A bajo to myslel tak, že ak je guľa demontovatelná a sa momentálne nepoužíva tak sa má dať dole.
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

to ti môže byťuž teraz jedno, ono ty si spôsobil nehodu a ni č by si sa s ním aj tak nedohádal teraz. hold bola smola, že ho mal nahodené, no len pre teba
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

FERO 321 napísal:Záleží aké má ťažné. Na bajonetové mu ani kľúč netreba. A bajo to myslel tak, že ak je guľa demontovatelná a sa momentálne nepoužíva tak sa má dať dole.
Na 13ku kluc asi nebude demontovatelne... :41c2: Aspon nie tak, ako to vyrobca tym oznacenim myslel. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní