Nízky výpočet totálnej škody

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samozrejme , najdi mi miesto kde má moja úvaha chybu, teda že by bola pre mňa nevýhodná??? lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
slintosko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.06.2016 14:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slintosko »

ked som rozbil svoje prve auto tak som sa vyse roka sudil s poistovnou a nastatsie som jeden z mala co som vyhral. Je to na dlhe lakte mal som aj pravnika ktoreho to tak zaujalo ze sa do toho dobre zahryzol a vyhrali sme to. Tak pokial sa do toho chces pustit bude to na dlho a nemusis uspiet.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

slintoško napísal -
PríspevokZaslal: 24 jún 2016 13:37
ked som rozbil svoje prve auto tak som sa vyse roka sudil s poistovnou a nastatsie som jeden z mala co som vyhral. Je to na dlhe lakte mal som aj pravnika ktoreho to tak zaujalo ze sa do toho dobre zahryzol a vyhrali sme to. Tak pokial sa do toho chces pustit bude to na dlho a nemusis uspiet
A nemal by si menej starostí ak by si mal auto v cene bicykla??? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

To vies Oco,niekto potrebuje karu na ukazovanie a nam starsim staci kara v ktorej nespliecha od kolesa na gule.
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

slintosko napísal:ked som rozbil svoje prve auto tak som sa vyse roka sudil s poistovnou a nastatsie som jeden z mala co som vyhral. Je to na dlhe lakte mal som aj pravnika ktoreho to tak zaujalo ze sa do toho dobre zahryzol a vyhrali sme to. Tak pokial sa do toho chces pustit bude to na dlho a nemusis uspiet.
ja si myslim, ze uspiet sa da. Ale moznosti tohto fora su take male na take velke veci, ze by som to tu ani nerozoberal nejako rozsiahlo, pretoze je potrebne poznat haldu veci okolo okolnosti nehody.
A to este nepisem o osobnom odskodnom (nie z PZP), ake sa da ziskat. Je to kazdeho osobna vec.

Ale kto nebojuje, nemoze vyhrat.
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

oco13 napísal:slintoško napísal -
PríspevokZaslal: 24 jún 2016 13:37
ked som rozbil svoje prve auto tak som sa vyse roka sudil s poistovnou a nastatsie som jeden z mala co som vyhral. Je to na dlhe lakte mal som aj pravnika ktoreho to tak zaujalo ze sa do toho dobre zahryzol a vyhrali sme to. Tak pokial sa do toho chces pustit bude to na dlho a nemusis uspiet
A nemal by si menej starostí ak by si mal auto v cene bicykla??? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
dodatok ku tvojej zaujimavej (a mudrej poznamke) : zijeme zaujimavy svet (zialbohu silno materialny) a su cinnosti (v niektorych pripadoch aj zamestnanie), kde sa nemozes ukazat na zlom (alebo nazvi si to ako chces) aute. Ano, niekomu staci vzhladom na okolnosti a parametre jeho zivota take auto, kde nespliecha na gule, prip. ine organy :)
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

oco13 napísal:Samozrejme , najdi mi miesto kde má moja úvaha chybu, teda že by bola pre mňa nevýhodná??? lol lol lol
no ked rozvazas pizzu, tam je to skutocne (takmer) jedno :) kym ta nepredbehne vlastne koleso :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dudulík vieš len keď auto potrebuješ pre svoje povolanie je na firme aby ti ho zabezpečila a to nebolo predmetom tejto diskusie.
Ak ja na svojej hnilej felde zramujem pred tescom najnovšie amg komu to bude viac lúto???? To je rovnaké ako ked padneme do blata , ja v monterkách a ty v obleku od armaniho. Kto sa bude smiať a kto plakať???? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
úúúú a ešte ako krásne si napísal "parametre môjho života" - tak synku tie sú dané tým kolko rokov žijem šťastne s jednou ženou , ako som vychoval svoje deti a ako som sa postaral o svojich rodičov a svokrovcov a nie tým na akom fúriku si vozím zadok. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
extunc
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.05.2019 12:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa extunc »

[quote="jurigad"]Čo je adekvátne ? 2500 eur? Tak mi prosím ťa zožeň 10 takých áut kúpim ich po 2500 eur.
Samozrejme , že sa odvolaj , ja som sa odvolal dvakrát, naj skôr mi ponúkli nič, potom mi ponukli niečo viac a na tretí krát toľko koľko som bol ochotný akceptovať . Cez súd by somm dostal ešte viac , ale nemal som na tochuť , lebo hodnota auta bola nízka. Poisťovna Wust.[/quote]

Nemas nahodou to odvolanie, prosim?
extunc
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.05.2019 12:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa extunc »

@jurigad Čo je adekvátne ? 2500 eur? Tak mi prosím ťa zožeň 10 takých áut kúpim ich po 2500 eur.
Samozrejme , že sa odvolaj , ja som sa odvolal dvakrát, naj skôr mi ponúkli nič, potom mi ponukli niečo viac a na tretí krát toľko koľko som bol ochotný akceptovať . Cez súd by somm dostal ešte viac , ale nemal som na tochuť , lebo hodnota auta bola nízka. Poisťovna Wust.[/quote]



Nemas nahodou to odvolanie, prosim?
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Nie už to nemám, požičal som to na studovanie, známemu a už sa mi to nevrátili.

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní