Dodávkové pneumatiky na SUV

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dodávkové pneumatiky na SUV

Príspevok od používateľa seven549 »

to bude riadne naprd jazdit s gumami na dodavku.a na dialnici v zakrute cista smrt.tie kolesa su urcene na tazsie pomale auta.
db69
Príspevky: 925
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Dodávkové pneumatiky na SUV

Príspevok od používateľa db69 »

pneumatiky C – komerčné pneumatiky pre úžitkové a SUV vozidlá
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dodávkové pneumatiky na SUV

Príspevok od používateľa fzubaty »

seven549 napísal: 22.11.2022 11:53 to bude riadne naprd jazdit s gumami na dodavku.a na dialnici v zakrute cista smrt.tie kolesa su urcene na tazsie pomale auta.
A to uz preco?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dodávkové pneumatiky na SUV

Príspevok od používateľa oco13 »

Zrejme má na mysli rozdielne dezeny a že C gumy vďaka tvrdším bočniciam tak dobre nepriliehajú k ceste pri prudkom prejazde zákrut. Len Seven zabúda že sa bavíme o Subaru Forester, ktoré nejazdí zákruty 200km/h. Forester je naozaj bližšie k dodavke ako k superšportu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dodávkové pneumatiky na SUV

Príspevok od používateľa seven549 »

ja nevravim ze su zakazane ale ja to beriem ze sa jedna o nove auto a vobec suv sa dnes do terenu pouzije mozno tak 5x do roka aj to len k prvemu konaru aby sa neposkriabalo.

dodavkove pneumatiky pri rýchlej jazde po asfalte sa však rýchlejšie zahrievajú, čo môže mať za následok deformácie.. Kvôli ich konštrukcii sú taktiež menej stabilné pri vyšších rýchlostiach, a preto ich v súčasnosti nájdete na osobných automobiloch a suv už iba zriedka.

su tazsie a automaticky ma auto vacsiu spotrebu.a nebude to ze len o 0.3dcl.

no a v sucasnosti su tie zimy take ze mozno 2 tyzdne v roku sa jazdi po snehu inac sneh na slovensku uz niet.vela ludi uz pouziva celorocne pneu.

ja osobne mavam letne obutie az do vianoc.potom na 2 mesiace sa daju zimne a od marca znova letne.

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných