Alfa Romeo 147 1.6 88kW

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

M0MB0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.05.2009 17:14
Zdieľať na Facebook

Alfa Romeo 147 1.6 88kW

Príspevok od používateľa M0MB0 »

Nazdarek, potreboval by som zapisat 17" disky orig.alfa romeo do TP. Mam zapisane len 15". Pisal som do Fiatu či vedia vystaviť potvrdenie, tam neochota. Viete o nejakom postupe? Vďaka
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Importér ti dá potvrdenie len na ten rozmer s akým bolo vozidlo homologované a je možné že 1.6TS také disky nemala

Chod do pneuservisov napríklad Premio a tam by ti mali vedieť vystaviť certifikát naalternatívny rozmer za poplatok (akože si kúpil sadu diskov)
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

ivko, takto to vraj už neplatí, ale skúsiť môže. Nič tak nepoteší úradníka, ako opečiatkovaný papier.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Keď sa ešte kedysi vyžadovalo viac dokladov pri dovoze ako teraz, doviezol som z Nemecka jeden Fiat, slovenské zastúpenie Fiat nebolo ochotné mi nič dať, tak som išiel do Wien, tam vo Fiat Austria boli ochotní, bez problémov mi dali potrebné potvrdenie, len som ho potom musel pre našich úradníkov dať preložiť.
Tak v krajnom prípade, ak na zápisaných diskoch trváš a inak sa to nepodarí, by sa to možno dalo takto poriešiť.

Alebo jazdi normálne na 17 diskoch a vždy na STK si obuj tie zapísané 15".
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ako som už písal, Fiat nemá zastúpenie a slovenskú, nekupovat..

Mne tiež kedysi policajti zapísali zlý rozmer diskov na fiate, nevšimol som si to. A nikto to riešiť nechcel. Hoci napr disky boli origi al z výroby..
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných