Lacné zimné pneumatiky

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

david25
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.12.2016 12:08
Zdieľať na Facebook

Lacné zimné pneumatiky

Príspevok od používateľa david25 »

Ahojte, mám doma staršiu felíciu, na ktorej jazdím ozaj príležitostne, akurát pozerám že v metre majú akciu na zimné gumy http://www.letakomat.sk/metro/aktualny- ... r/?page=22 zvažujem, že by som si na ňu kúpil, to by také jazdenie pár hodín mesačne mohlo stačiť, či? Aký máte vy názor na takéto lacné gumy? Auto využívam najmä na chalupe na Kysuciach, takže tu snehu máme celkom dosť, ale zase nejak extra veľa na ňom nejazdím, takže nechcem do gúm, veľa investovať. Zvažoval som ešte aj kúpu dakých jazdených na dojazd, ale cenovo vychádzajú cca rovnako, čo som pozeral a ten dezén na tých jazdených je tak na rok možno len jazdenia. Ďakujem za vaše postrehy :-)
vlado659
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 22.04.2013 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado659 »

to su protektory to nekupuj,pridas 10,-eciek a mas novu toti za to nestoji,ktovie co kostra pneu prezila.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V rozmere 165/70 R 13 by som to riskol, cena je skutočne zaujimavá....

Mal som nejaké protektory z METRO v rozmere 14' a používal som ich celoročne, boli dobre spravené , dali sa krásne vyvažiť na disku

ono, tu je spätná väzba či su dobré protektory = koľko gramov zavažia treba tam dať pri vyvažovaní

Všetko zavisí od VAHY auta , čím ťažšie auto , tým kvalitnejšie gumy treba dať
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Funglace mas cca za 25, ale tym nechcem povedat ze je tvoje riesenie nepouzitelne :)

Inac ja som zimaky kupil v septembri, ta ista guma, ten isty obchod, v decembri ked zhanal kolega + 7e/ks :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Podobne len iny rozmer som kupil este v byvalom Baumaxe.Nahodil na auto a v lete - zime na nich behal.Po cca 5 rokoch som ich priamoumerne zodral ale zaklad na gume uz zacal praskat.Mal som ich na takom aute ze som ich ani nevyvazoval.Doma nahodil na disky a behal do zodratia.Menil som ich len ked bol defekt.
david25
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.12.2016 12:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david25 »

Chlapi ďakujem vám za všetky vaše postrehy, bol som ich včera kúpiť, cez sviatky ideme na chalupu, tak ich otestujem, ako nevyzerá to byť žiadna extra sláva, ale tak to sa moc za tie peniaze ani nedá čakať, hlavne nech poslúžia na to na čo majú.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

sviatky skoncili a ziadna odpoved ............
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

A kto tu má povinnosť odpovedať ?
On napísal že ich otestuje cez sviatky, nie že ti dá správu že ako to dopadlo.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

A kto tu má povinnosť odpovedať ?

A kto mal povinnosť odpovedať na jeho otázku o gumách?
Ten istý pán. Pán NIKTO.
Ale pani Slušnosť , ktorá by mala byť jedným z moderátorov , povedala ,že tak ako sa sluší odpovedať na položené otázky, samozrejme v prípade ,že máme vedomosť o danom probléme,a chceme sa diania na fóre aktívne zúčastňovať, ale aj keď nemáme ,lebo chceme dákou múdrosťou prispieť, tak by malo byť slušné ,oboznámiť všetkých ,ktorí sa na riešení problému zúčastnili, aktívne , ale aj len tým ,že si o tom prečítali,tak by teda malo byť slušné ,dať vedieť, ako sa daný problém vyriešil, či zúčastnení pomohli, veľakrát aj ako výstraha pre ostatných, navod pre druhých.
Ak by sme sa tebou riadili, tak každá téme by mala jeden príspevok- otázku , a tam by to končilo,
pretože KTO má povinnosť radiť, odopovedať?
NIKTO
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných