VAM (imobilizér)

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

oco13 napísal:...pretože sa začali vyskytovať prípady, že na križovatke skočil do auta chlap a majitelovi proste odsekol prst.
Tu na juhu stojí bitka na želanie so zlomeninami len 50 eur, ak chceš môžem sa opýtať kolko by chceli za auto aj s detiskami. :4012:
To mu musel zlodej obrat obe ruky, lebo odtlacky ma normalny clovek na kazdom prste a kazdy iny.. Aj ked ty mozno nie... :41c2:

Poznas ludi co ponukaju ublizenie na zdravi za 50e? Si povinny to oznamit.. Drogy tu ponukat nechces? Ved je tu aj inzercia, tak co.
oco13 napísal:Stále je tu možnosť neviazať sa na materialne veci. Jedno leto s vnúčatami nevyváži ani Rols Royce.
Aha, tak preto tu stale pises jak si robis traktor, aut mas na dvore 5, vzv si kupis a toto a hento... Ked prid rec na cestovanie, tak vsetci su ... lebo maju sediet doma.. A zrazu ake dolezite su zazitky! Nestiham sa cudovat normalne... Nabuduce si kup hlavne zuvacky, lebo si dost se... do huby, tak aby z toho nemali vnucence spatne spomienky potom...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A zrazu ake dolezite su zazitky!
Ty sa musíš kvoli zážitkom trmácať tisíce kilometrov k slanej vode? Práve doma na vlastnom dvore sú najkrajšie zážitky, alebo ti niekto pri mori dá 5 traktorov a vzv aby si sa vybláznil
si povinný to oznámiť
To ako fakt??? čo oznámim ? že občan xy je ochotný niekomu dať po papuli?? to dám aj ja , len nech na niekto naserie. :40bd: [/u]
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No vidis a ja nepotrebujem ani traktor ani vzv aby som sa so synmi vyblaznil.. Si proste mamonar, co potrebuje kopu majetku aby sa vobec nejako dokazal zabavit.. Sam sa usvedcujes. :)

Povinny oznamit si, ze niekto ponuka takuto “sluzbu”.. Ale to si zas dos... aby si neobsahol potom ty, ze? :)

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných