Vodičák B1

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mdz79
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.05.2016 15:46
Zdieľať na Facebook

Vodičák B1

Príspevok od používateľa mdz79 »

Čaute,

kto v BA alebo TT pripadne TN robí vodičáky B1 (solo iba B1)?
Neviem v googli nič nájsť ... len spolu s B ... ale pre 16 ročného zatiaľ neriešiteľné.

Ďakujem.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa wilz »

Keď som do guglu dal "vodičák b1", tak tuším 6. taká nejaká ponuka je v ba.
Ale myslím že všeobecne platí, že vypíšem si všetky autoškoly čo sú v rozumnom dosahu vzdialenosti a zavolám tam, možno sa s nimi dohodneš aj keď to priamo neinzerujú.
Naposledy upravil/-a wilz v 13.08.2023 11:49, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Rok počkaj a urob si rovno B. Alebo aj C.
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa borinik »

lubos zimovcak napísal: 13.08.2023 11:47 Rok počkaj a urob si rovno B. Alebo aj C.
Ty si nikdy nemal 15 resp 18 rokov? Keď len tak napíšeš,že "rok počkaj" 🤣. Ja si to živo pamätám,hlavne keď bola doma motorka a ja som sa potajme vozil poza humná,počítal som dni aby som sa mohol do autoškoly prihlásiť,tak isto keď som mal osemnásť,otec v robote a auto doma,ja som sa potajme vozil,večer prišiel sused a postavil sa na miesto kde stálo naše auto,tak som ho bol prosiť či by to preparkoval,aby otec nezistil že som bol niekde s autom. Už keď som sa konečne mohol prihlásiť do autoškoly,doma už kúpená Škoda 100 za 5500 korún 😉. A ty len tak napíšeš,že rok počkaj... 😆
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ok.
Tak nech jazdi.
Čím skôr, tým lepšie.
Len nech si neroztrtka orgány, ale, nech ich pekne krásne zachová na transplantáciu ostatným.

Porovnávať dnešnú dobu, s dobou, kedy sme mali bránky na hlavnej ceste a celé hodiny nič nešlo, najskôr autobusy na zmeny, veľmi fajn :3dcline:

Veď je mladý, nech si plní sny... :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa oco13 »

Porovnávať dnešnú dobu, s dobou, kedy sme mali bránky na hlavnej ceste a celé hodiny nič nešlo, najskôr autobusy na zmeny, veľmi fajn
Luboš v NZ je dosť veká skupina nezávislých poslancov čo razí heslo "vráťme mesto deťom" a ja im strašne, strašne moc fandím - tá iniciatíva je o úplnom vylúčení dopravy, aby zase deti hrali futbal na cestách. :300f: :300f:
Takže odo mňa pre zadávatela - na to aby si sadol za volant potrebuješ zodpovednosť a tá nepríchádza ani v 18tich, ani v 20tich sama od seba :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
g97EUH
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 15.05.2015 20:18
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa g97EUH »

Ahoj. Choď na register autoškôl

Rozšírené vyhľadávanie. Tam si zaklikni B1 a BA kraj. V celom BA kraji mi našlo 4 autoškoly a za celú SR 7 kusov. Keď si ich rozkliknem a pozriem aké vozidlá majú, tak mi to nejak nevychádza. Hneď prvá zo zoznamu vozidlo Sandero a Pongratz. To nie je kategória B1. Ale aspoň tam máš kontakty, tak píš a volaj.
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

oco13 napísal: 13.08.2023 12:58
Porovnávať dnešnú dobu, s dobou, kedy sme mali bránky na hlavnej ceste a celé hodiny nič nešlo, najskôr autobusy na zmeny, veľmi fajn
Luboš v NZ je dosť veká skupina nezávislých poslancov čo razí heslo "vráťme mesto deťom" a ja im strašne, strašne moc fandím - tá iniciatíva je o úplnom vylúčení dopravy, aby zase deti hrali futbal na cestách. :300f: :300f:
Takže odo mňa pre zadávatela - na to aby si sadol za volant potrebuješ zodpovednosť a tá nepríchádza ani v 18tich, ani v 20tich sama od seba :4012:
oco sorry, ale niekedy vieš napísať strašnú kravinu.... Keď úplne vylúčiš dopravu v meste, ako budú tie deti chodiť do školy? To im naozaj ostane len hrať ten futbal na ceste, lebo svet je jedno veľké detské ihrisko, všade svieti slniečko, tigre spávajú s kozliatkami, všetci ľudia sú dobrí a všetko čo k životu potrebujeme, je láska.

No a v takom nádhernom svete predsa niet miesta na nepodstatné detaily, ako si v meste bez dopravy pôjde niekto nakúpiť, ako dostane dieťa do školy, ako príde sanitka, alebo ako budú ľudia chodiť do práce. Hlavne, že deti budú hrať futbal na ulici. Keď bude treba hasičov, budeme si podávať kýbliky v rade, ako vo filmoch o živote v 19. storočí.

Vylúčenie dopravy v meste je rovnaká hovadina, ako jazdiť v 16 rokoch na motorke alebo na aute. Áno, aj ja som mal 16 a práve preto viem, ako som vtedy chcel jazdiť. Lenže ešte nie som dementný a pamätám si aj to, AKO som vtedy jazdil.... Nie, oco, zodpovednosť nie je od narodenia, či sa ti to páči, alebo nie. Stačí sa pozrieť, ako obvykle dopadne manželstvo dvoch 20 ročných, alebo menej, že? Posadiť 17 ročného do auta je skoro taká pitomosť, ako 18 ročného do kamiónu. Lebo to už je zločin. Ten, kto toto presadzuje, je idiot a mali by ho zatvoriť, kým nenapácha väčšie škody. Títo slniečkárski politici, aby sa zapáčili 18 ročným voličom, sú schopní zlikvidovať úplne všetko. Aby sa zapáčili blbým deťom, ktoré proste rozum ešte NEMAJÚ, tak sú schopní presadzovať hovadiny, ako legálne drogy, 15 minútové mestá, volebné právo od 16 (to nás pánboh opatruj), vodičák od 16, kamióny od 18, policajti od 18 (toto si dokážeš vôbec predstaviť???), alebo najnovšia perla ducha, nepodmienený príjem. Aby slniečká už nemuseli robiť vôbec nič, a celý život. Mimochodom, už teraz je na SK 18% ľudí vo veku od 16 do 60, ktorí nikde nepracujú ani neštudujú. Podotýkam, je to oficiálny údaj, nie ruSSká propaganda, ako fašisti nazývajú všetko, čo sa im nehodí do krámu. No a hádaj, kto ich všetkých živí..?
Presne tak, aj ty.

Všetky tieto slniečkárske debility by mi boli úplne ukradnuté, keby sa týkali len tých tupých slniečok a nie nás všetkých. Lebo keď má 5 ročné dieťa rakovinu, tak zbierame štuplíky, lebo niet peňazí. Ale na udreté homopochody sa prachy nájdu každý rok. Aj na cyklochodníky, ktorými prejde 0,5 bicykla za hodinu.

V BA teraz slniečkári zlikvidovali štvorprúdovku na Vajanského nábreží, lebo mocne potrebujeme 3 metre široké cyklochodníky v oboch smeroch. Už teraz sú tam katastrofálne zápchy, a to sú prázdniny a samozrejme, aj MHD jazdí v obmedzenom prázdninovom režime.

No a teraz zavri očil pohodlne sa opri a skús si predstaviť, ako to bude vyzerať v septembri. Máš? Tak si ešte predstav, ako to bude vyzerať, keď nejakému imbecilovi napadne vylúčiť dopravu úplne.
Lebo ja až takú bujnú fantáziu nemám.

PS: Ale ak budeš tým ich pošahaným nápadom dlho fandiť, možno sa ti splní (ich) sen: Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný. To prvé je isté, to druhé - pochybujem.
mdz79
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.05.2016 15:46
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa mdz79 »

Dakujem ... toto som hladal....




g97EUH napísal: 13.08.2023 13:58 Ahoj. Choď na register autoškôl

Rozšírené vyhľadávanie. Tam si zaklikni B1 a BA kraj. V celom BA kraji mi našlo 4 autoškoly a za celú SR 7 kusov. Keď si ich rozkliknem a pozriem aké vozidlá majú, tak mi to nejak nevychádza. Hneď prvá zo zoznamu vozidlo Sandero a Pongratz. To nie je kategória B1. Ale aspoň tam máš kontakty, tak píš a volaj.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa oco13 »

Fosil - reagovať na celé tvoje rozpravanie je na mňa príliš komplikované. Ja som jdnoduchý človek 2+2 sú vždy len 4ry , rodina je muž a žena a deti si pohlavie nevyberajú.
Ak som sa ja hrával na ulici aj moje deti tak rovnako by sa mohli hrávať moje vnúčence - pokial na tej ulici nebudú autá. Do školy som chodil autobusom, k starým rodičom tiež, na dovolenky sme chosili vlakmi alebo firemnými autobusmi atď
Rodičia chodili robiť zadarmo v rámci akcií Z, chleba s masťou a cibulou robila mama aj susedovým kamarátom, zdravili sme všetky babky a dedkov v okruhu 5km, nepoznali drogy a chlast ak sme na zábave robili bordel tak nás ujo VB ulátal jak kone.
Nie nebolo to zriadením, bolo to dobou, keď ludia nemali vela majetkov, ale o to sa mali radšej medzi sebou.
Je jedno či ludia nemajú na autá kvoli chudobe, alebo ich zakážeme v mene ekologie podstatný je výsledok. Ak chceme aby sa zlepšili medziludské vzťahy musíme znížiť komfort osobného života každého jednotlivca. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mdz79
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.05.2016 15:46
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa mdz79 »

Dakujem ...
To som aj urobil ... ale vsetci len pisu ... nemaju auto ... a povedia ti ze si mas urobit B a B1 dostanes ...

V celej BA su len 3 autoskoly a jedna v Senci ...
V TT kraji odkial som ani jedna ....
Takze ani google nema vzdy pravdu ...

wilz napísal: 13.08.2023 11:45 Keď som do guglu dal "vodičák b1", tak tuším 6. taká nejaká ponuka je v ba.
Ale myslím že všeobecne platí, že vypíšem si všetky autoškoly čo sú v rozumnom dosahu vzdialenosti a zavolám tam, možno sa s nimi dohodneš aj keď to priamo neinzerujú.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

oco13 napísal: 13.08.2023 20:29 Fosil - reagovať na celé tvoje rozpravanie je na mňa príliš komplikované. Ja som jdnoduchý človek 2+2 sú vždy len 4ry , rodina je muž a žena a deti si pohlavie nevyberajú.
Ak som sa ja hrával na ulici aj moje deti tak rovnako by sa mohli hrávať moje vnúčence - pokial na tej ulici nebudú autá. Do školy som chodil autobusom, k starým rodičom tiež, na dovolenky sme chosili vlakmi alebo firemnými autobusmi atď
Rodičia chodili robiť zadarmo v rámci akcií Z, chleba s masťou a cibulou robila mama aj susedovým kamarátom, zdravili sme všetky babky a dedkov v okruhu 5km, nepoznali drogy a chlast ak sme na zábave robili bordel tak nás ujo VB ulátal jak kone.
Nie nebolo to zriadením, bolo to dobou, keď ludia nemali vela majetkov, ale o to sa mali radšej medzi sebou.
Je jedno či ludia nemajú na autá kvoli chudobe, alebo ich zakážeme v mene ekologie podstatný je výsledok. Ak chceme aby sa zlepšili medziludské vzťahy musíme znížiť komfort osobného života každého jednotlivca. :4012:
:28b7: :28b7: :2f93: :2f93: :pusa: :pusa: :pusa:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa oco13 »

mdz79 napísal: 13.08.2023 20:32 Dakujem ...
To som aj urobil ... ale vsetci len pisu ... nemaju auto ... a povedia ti ze si mas urobit B a B1 dostanes ...
Nebude to tým že ponuka kopíruje dopyt??
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
db69
Príspevky: 925
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Vodičák B1

Príspevok od používateľa db69 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných