Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Už len tento vypatlanec postujúcu každú kravinu, na ktorú narazí, tu chýbal. :::
Petersen999 napísal: 26.02.2022 14:47 Ja som tu nenapisal ci som za a ci proti očkovaniu....
A ty si aspoň neser do papule, máš ju špinavú aj tak dosť! Sme to asi od teba čítali na tej Modrej streche, že? Alebo si myslíš, že keď bola téma zmazaná tak už môžeš poprieť všetko čo si v nej popísal? Ja ju mám uloženú celú, stránku po stránke!

Príbehov o komplikáciách a smrti na kovid je dohľadateľných milióny, aj so zdrojmi na overenie. Na rozdiel od dezolátskych kydov kedy pri pokuse o overenie záhadne strácate pamäť alebo ochraňujete pofidérny zdroj. :::
miroslav640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 03.11.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa miroslav640 »

Peterson ty si normálny.?Už 3 týždne sa tu vysmievaš z očkovaních,nadávaš na nich a robíš si znich srandu a teraz tu zadrbeš že ty niesi ani za ani proti????Ako toto fakt???A nezadrb prosím Ťa teraz že ti máme ukázať kde si to písal.Toto je už k neuvereniu fakt.Veď ty si schponý zajtra poprieť svoju vlastnú existenciu.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Ale veď on ju už poprel - to predsa nepísal petersen, ale peterson! Ja by som bol ale radšej keby poprel všetky svoje existencie nadobro, aspoň na tomto fóre.
miroslav640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 03.11.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa miroslav640 »

Toto už nieje fórum.Toto je už žial len one man show.Posledný nech zhasne a zamkne...
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Cico
Zatial iba my dvaja vieme kolko mas profilov a ake su ich nazvy. Ja tolerujem dokonca (zatial) ze tebe vadilo ze som si dovolil napisat z ineho profilu a ani si sa neopytal PREČO PÍŠEŠ Z INÉHO PROFILU ???

A dovod mam jednoduchy, kazdych par minut ma odhlasovalo a nebavilo ma stale sa prihlasovat !!!

Upozornoval som na to pred rokmi, upizornoval som pred 3 mesiacmi a odpoved kompetentnych "vsetko je vporiadku". Tak bohuzial nie je.

Povies nam Cico preco ty mas tolko nickov ?
Povies nam preco mna BUZERUJES za druhy ked ich mas kolko ich maš ?

A ze kto si tu serie do huby.

Tuto temu som navstivil kedze je rozbehnuta a bez urazky som chcel kontruktivnu debatu.

Ale nie. Cico dokonca upravuje citaty druhych ludi ked napisali nazor :-) Teba za moderatora a je to :-)
Skusim navrhnut.
Pozrite ja tu proste sledujem co sa deje medzi beznymi ludmi aby som do hlbky vedel preco je nase Slovensko tam kde je.
Nevyzera to dobre, totiz jeden stary pan v rokoch 1850 zahlasil ze Slovan bude bojovat proti Slovanovi a iba tak sa da porazit Slovansky narod.

Vy ste sa zblaznili ludia ???

A uz ked mas cico kopiu tak si citaj tvoje komenty. Ak nevies ktore, kopiu mam aj ja, poslem ti vycuc.

Je to hlboka sonda do duše.

Je sa nad čim zamysliet, trochu sebareflexie mas, skus jej mat este viac.

Ja nikomu nezavidim a mrzi ma, ze tu nevieme vychadzat medzi sebou.

Namiesto toho aby sme spolocne patrali, budeme tak akurat medzi sebou bojovat.

Ako chcete. Tato vojna nema vitazov.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Ty si kompletne, ale že úplne dočista vymetený! Furt tu splietaš niečo o mojich tridsiatich nickoch, pričom vieš leda tak úplné hovno! ::: Mal som jeden, o ten sa postaral senilko, tak som si dal s fórom prestávku lebo ja na rozdiel od neho bez neho vydržať viem (aj keď mi po nejakom čase fungovať začalo). Čo ale neznamenalo, že som ho nečítal a keď sa tu zjavil vypatlanec tvojho formátu tak som to nevydržal.

To o odhlasovaní si písal už o nicku autokomplet, teraz máš ďalší a dúfaš, že s ním to bude iné? Taký sprostý snáď nemôže byť nikto a ty sa tu pritom hráš na to aký si inteligent. Takže na túto báchorku ti nenaletíme. :3020: BTW, ak by som mal toľko nickov ako ty prečo by som ich nemohol mať presne z rovnakého dôvodu? :::

A aké cudzie výroky upravujem?! :::
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Cico si lepsi vo vsetkych kategoriach, klaniam sa tvojmu umu a kedze nie si ochotny pochopit ze vulgarizmus nie je vitany, tak ja ti ustupujem, mas vo vsetkom vzdy pravdu, vsetko vies lepsie a je to vybavene.
Mas tu jediny nick na fore od kedy si sa tu prvykrat prihlasil, bol si, si, aj asi budes iba Cicmanec a to cislo 2 je len pocet vakcin a nie je to druhy nick.

Vsetko vsetkym jasne. OK. Spokojny ci este nieco by som mal pridat ?
Napis rad doplnim.
Si ferovy chlap, čestný človek, všetkým ideš príkladom.
Kiež by forum malo viac takych uzasnych ludi ako ty. Bolo by to nadherne forum. Kristalovo čisté, plné lásky, oáza pokoja, hotový ráj.

Čas je najlepsi liecitel, čas ukáže kto mal pravdu.

Dakujem ze si mi venoval svoj drahocenny cas a pozornost.

Srdecna vdaka, klaniam sa.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

Petersen999 : ty evidentne hladáš informácie ktoré ti vyhovujú.
Evidentne nepoznáš nikoho kto robí napríklad na záchranke a otvorene by ti povedal čo zažíval (ja takých velmi dobre poznám 4)...
A tiež poznám velmi dobre majitela firmy a jeho personál, ktorého zamestnanci tiež pracovali rôzne v zdravotníckych zariadeniach, chodili testovať a zároven vykonávajú "domácu ošetrovatelskú starostlivosť" , teda sa aj starali o ludí s covidom čo boli v domácej liečbe a nie neboli to iba tí so soplíkom, ale často bolo nutné riešiť hospitalizáciu
Píšeš že nepoznáš, alebo tváriš sa že nepoznáš niekoho koho postihlo covidové neštastie, alebo mu život visel doslova na vlásku...
Nejde o to či zomrel jeden, alebo ako som písal tu kúsok vo vedlajšej obci behom týždna hned traja zo štyroch, sú prípady kedy zomreli skutočne ludia, kde to nikto neočakával

Teba neosvietia ani medializované prípady tupcov čo boli podporovať hlupákov čo robili bordel v Lídloch, jeden z tých ich podporovatelov to nedal https://www.cas.sk/clanok/2612703/znamy ... ho-videa//
Tak isto bola pár týždnov dozadu medializovaná informácia z CZ o menej známej speváčke čo si chcela dokazovať tiež neviem čo... https://www.teraz.sk/kultura/ceska-spev ... lanok.html

Ale na čo sa namáham, ty si chceš overovať niečo cez starostu, alebo ja neviem koho, lebo média asi klamú...
Spamätaj sa...
PS: a kludne sa priznaj koho si prívrženec, myslím politicky...
Mne to je úplne jasné a bola by ozaj velká záhada keby som sa mýlil
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jaj pockat, takze ty ides hrat hru ze na kovid nikto neumrel alebo len dvaja-traja ?


>> Ak bola party 20 ludi po ktorej 7 zomrelo na kovid, daj mi info, posuniem novinam, ak to
>> bude pravda, pipne ti tolko na učte ako nikdy. Posli kontakt na tu pani, aj jej sa zlepsi život
>> po rozhovore ako aj tebe. Pozor NESRANDUJEM !!!

zase pozor - ake media ? Ake noviny ? O com maju pisat, ze niekde umreli ludia na kovid ? Ja svoj zivot zlepsovat nemusim, dobry je dost aj bez nejakych medii (ani sa nepytam akych).
Naco chces posuvat takyto pribeh mediam, novinam ? Co je tvoja pohnutka ? Co chces dokazat, za aky tabor prepana ? Niekto tu vypraval o spenazeni pribehu, preco mi ponukas diametralnu zmenu v mojom zivote ?

O co ti ide, mas vela volneho casu ? Nikoho uz kovid nezaujima, zoslabol, uz to nie je taky vrah ako pred rokom, ani sa neskusaj zamysliet nad tym preco zoslabol.

A akoze nehnevaj sa na mna, co si ty mas myslienku v kotrbe ze niekto da nejaky pribeh "umrelo sedem ludi" akymkolvek novinam a ZBOHATNE na tom ?! Si sa uplne pomiatol ??
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

Petersen999 : vieš vy spochybnovači - vy všetci viete o mnohých prípadoch ako ludia umierajú po očkovaní, alebo ochrnuli na pol tela a neviem ešte aké cocotiny vypisujú tebe podobný v diskusiach na YT, či rôznych iných weboch...
(tie s prepáčením pi<>ny som milion krát čítal v komentároch na kanáloch LSNS, Republiky a dalších ako Politikum, Reporter Online, Uz bolo toho dost, Neuvidíš...)

Oslov ich, majú "údajne" zaručené informácie o ťažkých stavoch a úmrtiach po očkovaní ktoré zapredané media ututlávajú - ale pravda sa umlčať nedá, tak oslov ich a zverejni tie tragédie po očkovaní a zarobíte na tom spoločne...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa oco13 »

A akoze nehnevaj sa na mna, co si ty mas myslienku v kotrbe ze niekto da nejaky pribeh "umrelo sedem ludi" akymkolvek novinam a ZBOHATNE na tom ?! Si sa uplne pomiatol ??
Turbo - bohatnú noviny , bohatnú provideri stránok, bohatnú media. Ludia sú zlí a chcú čítať o cudzom nešťastí - ak ho nemáme, tak si ho vymyslíme - ale dáme ho na tanieri milionom ako supi.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Zamknuté

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní