Kde sú členovia fóra...? Hľadajte tu ;)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

asi dedkovske povinnosti :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

[img]http://forum.skodahome.cz/public/style_ ... kol-77.gif[/img] a ja že prečo si taký dobrý tipér :2f93:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Za všetkých padlých bojovníkov

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

kde je Cico? už tu nebol skoro mesiac lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dostal BAN. Je možné že ho teraz dostanem aj ja,kedže som požiadal aby mi buď odobrali oklieštené moderátorské práva,alebo ich vrátili v pôvodnom rozsahu.Ak ich vrátia vidím vcelku dlhodobo aj iných adeptov na BAN pretože iná cesta nie je,aby sa fórum vrátilo tam kde kedysi bolo keď bolo jednoznačkou jednotkou na SVK.Ja pokojne urobím poriadok s kýmkoľvek čo zabudne že fórum je o pomoci druhým a nie na osobné výpady voči druhým.Na kecanie a zábavu sú vyčlenené sekcie,tam nech si píše čo chce.Z fóra už bolo vyštvaných mnoho tisíc ľudí ktorí dnes už nezariskujú položiť otázku v téme aby sa do nich netrafilo kopec ľudí.Takže poriadok alebo anarchia.Až bude fórum prívetivé prostredie pre ľudí v núdzi,vrátia sa aj ľudia čo mi volajú alebo píšu ss správy z prosbou o pomoc.Aj oni sa vrátia do verejného priestoru,ak bude normálny a bez rýpalov.Nie je to isté ak niekto odpoveď nedostane alebo ju nedostane z tým že ho zhovadí kopec ľudí.Je to na šéfstve,čo s tým spraví
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aby bolo jasno vo veci.O bane pre cicmanca som sa dozvedel v ss od admina,nedával som k tomu podnet.Ale zrejme to bolo očividné že ľudom na fóre robíš zle.Na to som iba dal odpoveď v zmysle že z toho žiadnu etra radosť nemám,išlo mi iba o to aby prestalo to napádanie ľudí.Pokojne nech admin moju odpoveď zverejní.
Moderátor na fóre ktoré navštevujú slušný ľudia je vlastne neviditeľný,pretože nemá byť prečo viditeľný.Už som písal...nikdy som nemusel ani jedinký krát zasahovať na inom fóre kde tiež robím to isté.A stále som to ten istý človek,ibaže tam nemajú podobných uživateľov,asi preto lebo je platené,to pripúšťam.Ale ani zadarmo prístupné sa nesmie stať miestom kde človek hladajúci pomoc dostane spršku výpadov a vyjadrení ktoré ho naveky odradia niečo podobné skúsiť ešte raz.Pokazená povesť fóra sa bude rok naprávať,pokaziť sa dá za chvilku.Až bude platiť že fórum nie je mínové pole,pomaly sa naň vrátia aj ľudia ktorý niečo riešia.
V podstate ja to vidím veľmi jasne v množstve ľudí ktorý zháňajú tel či mail či píšu ss ak problém majú,lebo tu na mínovom poli to riešiť nechcú.Tu takých škodcov ako ty nie je veľa,možno traja celkom a pár ľudí ktorí nie sú agresívno hlúpy,ale vletia do tém nie celkom šťastným spôsobom a rozbijú niečo čo mohlo mať bez ich snaženia aj hlavu aj pätu.S nimi sa dá,nie sú to zlomyselníci len občas nedomyslia dôsledok.Ale kto robí ľudom zle,musí z fóra nech sa volá akokoľvek.Alebo...ak admin uzná že škodím ja,tak prosím zhasí ma ako sviecu.Ja si žiadne ďalšie konto robiť nebudem.Som dosť inteligentný aby som pochopil ak niekto jasne povie že škodím ja a teda že stačilo.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

cenamcic napísal:
Myslis toto, ako si predstavuje svoju pracu moderatora, kde mu nic nehovoria pravidla, iba tie, co si on vytvara a vlastne ani sam ich nerespektuje, vlastne vyzaduje nieco od druheho, hoc sam je mimo?
ford-mondeo-tdci-z-9-kw-zz8-straca-vykon-t77720.html

Vyhrazat sa bezdovodnym banom, ak dostane prava?
Clovek, co hrubo porusuje pravidla, ma dozerat nad poriadkom?
Vulgarizmy, osocovanie mu neni cudzie a chce (kedze spomina, ze o to ziada) to tu riadit?
Uz raz mi dal zltu kartu, bezdovodne.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Avsak on sa dozaduje moderatorstva, len aby mohol riesit svoj osobny problem, aby sa mohol pomstit, ze dostal kartu.
Jemu nejde o dodrziavanie pravidiel, ved ako by mohlo, ked ich sam nedodrziava a ignoruje. Proste, ziada paku, aby riesil osobne konflikty, co nemoze stravit.
To potvrdil aj svojim dnesnym prispevkom, kde sa vyhraza banom, hoc nan neni dovod.
Zltu kartu dostal pravom.
Keby mal aspon charakter, ze sa ospravedlni za svoje vyroky, ze proste chvilkova slabost, prepac, alebo nieco v tom vyzname, no ani na to nema. Aj Atlas ho k tomu pobiedzal a nic. Jeho ego, charakter mu to nedovolil. Ten charakter, co sa tu silou mocou dozaduje napravat inych.
Urcite by som mal nan iny nazor, avsak po tych udalostiach a ako sa zachoval, tak to nema obdobu.
A dnes dokazal, ze to v nom stale vrie a nemoze sa cez to preniest.
Taka osoba sa dozaduje funkcie moderatora?
Funkciou moderatora riesit svoje komplexy.
Ziadna hamba, nic, len silou, mocou riesit, trestat inych, len aby dokazal, ze s niekym vybabral.
Zakulisne tahy, vydieranie adminov, len aby mohol druhemu uskodit.
Taky charakter?
A pritom mi tu bude vycitat, ze je vytiahnuta duplicitna tema toho isteho autora stara iba 5 tyzdnov, v ktorej bolo viac podrobnosti o probleme, ktore autor riesi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných