Údenáči si už fakt v tomto štáte robia čo chcú.

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Údenáči si už fakt v tomto štáte robia čo chcú.

Príspevok od používateľa bombalino »

Tak dlhodobo ma nasierajú články o cigánoch že sa sám seba pýtam či som rasista,alebo je to iba obyčajný ľudský pud sebazáchovy nemať rád túto háveď.Medializované správy o rodine Dobrovodských z Malaciek,zabití starčeka v Maduniciach sfetovanými cigánmi (s dovetkom,že oni mu ukážu kto je pánom v dedine)platenie na nich od narodenia cez detské domovy veznice sociálne dávky až po smrť atď.Preboha kde je spravodlivosť.Ja sa starám aby som mal v poriadku postratú lekárničku a táto chamraď si jazdí po meste skoro bez kolies.Ja si fakt neviem predstaviť túto republiku o 20 30 rokov,keď sa nám to tu tak premnoží a tomu pánovi z devínskej asi postavíme aj pametník.Kde bola polícia čo merali za dedinami 90 tku?Vypasení diskriminovaní cigáni sa majú v tomto štáte ako prasce v žite a my sprostí len robme od rána do večera. http://www.youtube.com/watch?v=4l4NfJ5ubfw
Naposledy upravil/-a bombalino v 20.09.2011 21:31, upravené celkom 1 krát.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Zabudol som natoho čo je King of pop a tu ho od 2.minúty paroduje KUKO http://www.youtube.com/watch?v=NlsxNZwT ... A&index=11
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Nechcem to komentovať,lebo som v určitom zmysle rasista.Som z TT a 19 rokov žijem v Maduniciach,tak tej čiernej havede si užijem.
Ale vieš ako sa vraví ??? Cigán sa pýta otca : Tatko jak to je že my nic nerobíme,kradneme,berieme prachy od štátu,stavaju nam domy??To je demokracia synu,Tata a Ti bili su drblí,im to nevadí??Vadí ale to je diskriminácia
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

bombalino, mne vadí na cigáňoch všeličo, ale to čo tu píšeš sú totálne malichernosti...
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

mne sa dnes páčilo jak v správach sa romales šťažoval že malé sociálky dostávajú.. a že chcú plantáže na pestovanie stromov..aby si mali čím kúriť ...šme se pobavili :4090: :40bd: :d :D
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Akurát ten plot musí byť betónový inak ho odvlečú do zberných surovín.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

bbbr čo konkrétne si mal namysli?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Tak celkovo tvoj 1. príspevok, hlavne to s tým autom... Ten problém je omnoho zložitejší a je už tak vypuklý, že je mnohokrát obtiažne udržať túto komunitu ako tak na uzde, resp. už za hranicou. Niekoľko desaťročí sa to nerieši.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

V tom prvom je nakonci aj link ako sa premávajú skoro bez kolies v Michalovciach.Tak to som mal namysli.Osobne si myslím že tento problém je neriešiteľný akýmkoľvek humánnym spôsobom a bohužial z vysokou pravdepodobnosťou o pol storočia budeme na Slovensku menšinou.To sa potom republika premenuje na MAROKO (maďari rómovia a kox.oti)
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ja som ten link videl, je to totálna banalita a tí čo sa na to prizerali, natáčali, zabávali sú totálni... stačilo zavolať, nič iné nemuseli riešiť.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

chlapi je to velmi zle --- je ich tu cim dal vic --- a vsetci su diskriminovany a na PN, ale chcu robit ,, ,, a maju aj vidiny - to maju asi vsetci . ved sa trtkaju medzi sebou ,,
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Včera zomrel ďaľší starší pán,pochádzajúci z Červeníka,ktorého udrbali tí čierni hajzli v TT po tom ako si vytiahol chechtáky z bankomatu.Média radšej mlčia po Maduniciach.Mimochodom,pán Polák zabitý v Maduniciach tiež pochádzal z Červeníka.
A tie kurvy ešte budú štrajkovať.Vodné delo plné benzínu,zapáliť pri lafete a ideš.Niet nad krásny biely deň
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

A ten príspevok toho uhlia ako on musí dávať na dieťa 200,-€ na školu :38eb: Však už za komančov mali oni obedy v škole za 0,50Kčs, keď šli do tábora tak príspevok na oblečenie aby nerobili hanbu. Ku..y sú to, peniaze nemajú ale celá táto "sociálna" komunita fajčí, chlastá a droguje. Tam sú ich soc. dávky. Koľko € ušetrím keď toto vyhodím z výdavkov. A teraz ešte majú príspevky za to že chodia do školy. A dobrá sranda že dostali za ťahanie auta pokutu 100,-€ a z čoho to budú platiť. lol Ako takýto defekti vôbec spravia vodičák :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných