Rozšírenie VP a jazda

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

julius299
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.08.2018 22:01
Zdieľať na Facebook

Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa julius299 »

Dobrý deň chcel by som sa opýtať mám vodičský preukaz B od roku 2014 rozširoval som si vodičský preukaz na A úspešne som spravil skúšku a mám osvedčenie o udelení VP a aj Žiadosť o vydanie VP + môj starý vodičský preukaz môžem stým už jazdiť na motorke?

Za odpovede vopred ďakujem.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Re: Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa flyte »

Oficialne nie, zalezi vsak na organovi.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa autolaik »

Nemozes... mal si si podat zrychlene ked nevydrzis tie 2-3 tyzdne co ti poslu nový
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa seven549 »

nemozes pokial to nemas napisane v tom vodicaku.policajt ti neuveri nic ani ten papier z autoskoly ti nepomoze pokial to nemas oficialne zapisane u nich.a ked to bude zapisane tak ti zaroven aj vydaju vp kde to uz bude.ak ta chytia zadrzi ti aj sucasny vp a este dostanes pokutu a odklad zapisu napr minimalne pol roka.

mne tak raz zadrzali v roku 2014 ked ma namerali na povolenej 80tke 133km/h.pokuta za 300 juro.lustrovali ma az po rodny list,prvy krat nasa slovenska kobra o 4.30 rano za dazda.,a ze mam 3 platne vodicaky.a pozerali na mna velkymi ocami co som zac.vsetko bolo slusne jednanie,po pol hodine prisli s tym ze mi ho odoberaju a dali mi len papier na 15 dni ze som mohol jazdit len po slovensku.

ked to overili nedali mi ho hned pokial sa to -------neopravilo-------- v systeme databaze.pretoze dotycny policajt na DI mi to povedal takto.dam vam ho do 10 km vas niekde zastavia a ked si policajt overi platnost vodicaku a zisti to znova ze mate 3 platne tak vam nepomoze nic a znova skonci na DI.takze cakat.dotycny policajt to riesil telefonicky elektronicky fotokopia vodicaku obcianky cez kosice + bratislavu pol dna kym sa to dalo do poriadku.a to som nikdy nestratil ani jeden doklad.a mal som tri aktivne platne vodicaky :4012:

to ze pri cestnej kontrole nemas vodicak je ine pretoze vsetko si overi hned ale pokial nemaju zapis o tom ze to mas na motorku tak mas smolu.
pavolkolarik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.08.2011 13:41
Zdieľať na Facebook

Re: Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa pavolkolarik »

:bye: :bye: jklhgffukkiugtyoliyggghklkoiiiyy :3dcline: lkkkk iioo hibio. Iiikpllgfyimskgyuikfaulcqjlkbva🟢💛💛💙🤎🟤📘🟨🔵🟪🟩
batmanboy
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.01.2009 23:47
Zdieľať na Facebook

Re: Rozšírenie VP a jazda

Príspevok od používateľa batmanboy »

mas vo vodicaku zapisane A? nie nemas, tak nespekuluj a pockaj na novy vodicak :3020:
alebo to riskni a potom nam sem mozes napisat svoje skusenosti :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných