odhlasenie nepojazdneho auta

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

vraj katalyzátory sú v mode....
johnymax
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.03.2021 17:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johnymax »

braga napísal:pri zosrotovani PZP netreba , nikto ho odomna nepytal, co sa tyka problemu zadavatela jednoducha vec zavolat autorizovanu firmu a oni ta ponaviguju ako dalej , vacsie firmu dokonca pre auto pridu nalozia daju doklad a aj odhlasia
Ide o osobný automobil. Čo sa týka toho auta, tak ja ho nechcem predať veď ani nemá cenu pre mňa to auto už je len problém a chcem sa tohto problému zbaviť a normálne po 20-tich rokoch života splácania dvoch exekucií aj začať konečne žiť. Auto stálo celú dobu bez poistky a stk a bez odhlásenia. Dokonca tam už aj vykradli nejaké veci ako palubná doska atd... škoda slov. Aké autorizované firmy sa týmto zaoberajú, ktoré by mi pomohli tento problém prekonať? Inak Vám ďakujem za rôzne odpovede, ale ešte stále neviem kde začať problém riešiť.
Naposledy upravil/-a johnymax v 17.03.2021 16:53, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal: autorizovaného spracovatela ŽP-Ekoqelet, Auto-Laluch, Zelkov
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
johnymax
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16.03.2021 17:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johnymax »

Ok napisal som ŽP-Ekoqelet email tak uvidim co odpisu
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

johny nikde som nezachytil odkial si pri mojom bydlisku najlepsia skusenost
ŽOS-EKO, s.r.o. Vrutky -Martin
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jergusko napísal:Exekútor sa určite nenamáhal s odhlasovaním auta (prečo by to aj robil, že? ) a auto nemožno odhlásiť bez ŠPZ-tiek. Ivko a seven vždy napíšu prvú kravinu ktorá ich napadne a nemyslia na následky, ktoré ich "rada" pre zadávateľa môže mať.
ja som nenapisal kravinu typu ze exekutor to odhlasil.na to si dosiel ty.ako,netusim.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zavolaj na tvoje prislusne oddelenie evidencie vozov, oni ti povedia postup. Pokial je v evidencii, na znackach a ty ho das zosrotovat v roku 2021, preco by si nemal platit napr. pokutu za nespravenu STK v roku 2020? To iste PZP.
Pokial bola na aute exekucia, tak sa asize nemohlo odhlasit.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných