Doručenie EČV pro elektronickom prihlásení

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

qwetz12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.10.2015 11:22
Zdieľať na Facebook

Doručenie EČV pro elektronickom prihlásení

Príspevok od používateľa qwetz12345 »

Nemáte niekto skúsenosť s dorucovanim EČV po prvom neúspešnom doručení? 14.8. poštový kuriér doručovať EČV ale nebol som doma a zásielka bola okamžite vrátená naspäť do Slovenskej Ľupče. Už to bude za chvíľu mesiac a tak neviem či mám niekoho kontaktovať alebo to posielajú druhý krát až po nejakej dlhšej dobe? :38eb:
Jakub2712
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 27.05.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jakub2712 »

Jasne že tam volaj mesiac je až až
qwetz12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.10.2015 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwetz12345 »

No tak dnes ráno som volal na callcentrum polície a teda tiež celkom nevedia kde je chyba, tak mám čakať že sa ozvú keď to zistia :4012:
Keď tak ešte doplním info.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Nečakaj na to, kym sa zobudia... Musiš ich nahaňať. Majú v tom ešte hokej. Ja som do konca jazdil s autom na ktoré mi doručili značky a auto nebolo vobec v evidencii, zistili sme to az pri odhlasovani lol
delarock
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 19.09.2008 00:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delarock »

mal som podobny problem, a zasielka sa nevratila do SL ale isla na dopravny inspektorat kam patrim, bol s tym problem nejaky administrativny ale nakoniec to vyriesili a vydali mi znacky na policii priamo. Mne zas kurier ani nevolal ani nenechal odkaz.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Mne ked volal kurier ze mi vezie tabule tak som mu povedal dnes nie lebo este nemam stare tabule nemam ti ktore dat na vymenu (auto bolo u lakirnika) . To iste som mu povedal aj ma druhy den a doviezol mi ich na treti.
qwetz12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.10.2015 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwetz12345 »

Tak majú tam chaos aj ja som bol v tom že to opätovne doručia. Dnes mi volali z polície že sa našli a čakajú ma na dopravnom inšpektoráte ???????? aspoň sa nasli. Dík za rady hádam niekomu ešte poslúžia :2f93:
konotuning
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 28.11.2005 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konotuning »

SPZ aj doklady máte na príslušnom dopravnom inšpektoráte , po doručení sa nevracajú do Lupče ale na príslušný DI
qwetz12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.10.2015 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwetz12345 »

No veď to je ten problém, aby to človek musel vypátrať kde sú. Žiadna informácia mi neprišla a teda možností majú mraky. Na ofic. stránke je uvedené že sa posielajú po neúspešnom doručení opakovane. Ono už keď som videl že to bude doručovať poštový kuriér tak som vedel že to bude problém (prac. doba do 13:30), tam je problém niečo dohodnúť. Škoda že to nieje doladené, mohol sa odľahčiť DI, takto tam aj tak musím.. :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných