Darujem zimne pneu

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Najlepsie by bolo,keby si k tym gumam pridal aj auto:-):-)
A inak neviem co sa cudujete,ze nikto nechce jazdene gumy. Keby sa niekto pytal ci nove alebo jazdene dat na auto,tak ho za tie jazdene kazdy ukamenuje :-):-):-)
Peace:-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tak čo ja viem, možno má niekto možnosť zodrať na dedine, na vinici... Možno má niekto starý 15-ročný vergel a je mu jedno, čo tam na 1000 km ročne obuje... Či táto generácia ľudí už neexistuje? :)

Písal som, že na zimu už moc nie... Ak ale niekto chodí len do kostola a do Tesca, nemá problém obuť aj tie sedem ročné Michelin...
pepos11
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 15.03.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

pneu

Príspevok od používateľa pepos11 »

Dobry vecer,ja mam v plane kupit zimne MIchelin tak by som rad vedel ako ste boli s nimi spokojny .... dakujem
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Atlas , keby to tak boli 155/13 , vlani som chalanovi kupoval jazdené a teraz ich mám za barakom zo 20 aj s diskami .Len to sú také že z nich drôty trčia. K tým gumám na Espero , treba písať aj alternatívu na čo pasujú , lebo dnes Daewá už nejako nikto nechce ani za odvoz (čudujem sa).
Ale za to keď potrebujem diferák na V3S tak to by ste videli tie pálky , pritom pred 15 rokmi ich v kovošrotoch dávali celé pojazdné za cenu železa .
No doba sa mení.

A ešte Vráble sú neďaleko Arboreta Mlyňany , kam sme my starší chodili povinne na školské výlety , že Atlas?? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Akurat zajtra idem do Vrablov. Gumy sice nepotrebujem ale ak som dobre pochopil tak k nim davas aj becherovku :-) tak OK, beriem ich... dufam ze niekde za mesteckom je kukurica aby som ich mal kde vyhodit lol
( pokus o humornu vlozku,neber ma vazne) :-)

Oco to arboretum som si par krat odslapal :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

@pepos11 - kupoval som ich od známeho jazdené na jednu sezónu... Minulý rok som sa vykašlal na kúpu nových a skúsil odjazdiť ešte jednu.. Podarilo sa, ale už nepodržali tak, ako podržia nové / novšie... Zvyšený hluk som nepociťoval, hodnotím ako "fpohode guma" lol

@oco - Arboretum som si tiež párkrát odkráčal... Ako školský výlet vždy potešilo :d :D

@autolaik - Od zajtra do nedele nie som doma, Bechera nechám pred bránou ;)
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Bazos je zadarmo, Atlas
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Mily Atlas vdaka za zmazanie komentu....mam aj tu inzerat a nepis tak, ze bazos je zadarmo....mam peniaze tak nebud smiesny OK? Mal by si si vazit tych co su tu uz niekolko rokov a mali tu zopar inzeratov a tym prispeli aj do kasy :D ...Cim dalej tym viac toto forum smeruje do s*aciek.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

keko, precitaj si pravidla prispievania na fore. Inzercia na FORUM nepatri bez ohladu na to, kolko mas penazi a kolkokrat si inzeroval. Inzercia je inzercia a forum je forum.

P.S.: moderatori nemaju s inzertnou castou portalu nic spolocne a svoju pracu robia vo volnom case bez naroku na odmenu. A za tu cast moderatorov, ktoru poznam osobne, mozem povedat, ze ludi si vazia na zaklade inych kriterii nez na zaklade minutych alebo zarobenych penazi ;-)
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Ten rozmer,185/65/15 pasuje aj na Dácie, takže by som to skúsil ponúknuť aj tu./Dácia,Renault/
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Je na čase pritvrdiť...

K pneu darujem odpadnutý, 50x30 centimetrový kus pokrúteného hliníkového plechu - tepelný štít (odborne nazývaný GM 13177879)..

[img]http://img594.imageshack.us/img594/6640/bqap.jpg[/img]
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Myslis, ze ten plech tam ma ozdobnu funkciu ?
Ja bych tam dal vacsie podlozky a nahodil naspat. :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nepísal som, že darujem ozdobný plech ;)

Už sa zháňa ND ;)

Ten starý ešte prejde pokiaľ možno "repasom", no sú tam diery jak sviňa... Ten plech je tak tenký a vyžratý od soli, že väčšie podložky by po čase prepadli cez tie diery.. :41c2:

Uvidím, čo sa dá zachrániť, keď tak pôjde náhrada...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Ok, potom je vsetko v najlepsom poriadku :). Ale aj tak nechcem nic z toho co ponukas ani zadarmo :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Postupne začnem pridávať, čo odpadne ;)

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný