Darujem páčky pod volant na Peugeot 307

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Darujem páčky pod volant na Peugeot 307

Príspevok od používateľa VLADY »

Páčky sú mechanicky funkčné , myslím že aj elektronika na plošáku je OK, jedine je prerušený a nefunkčný flexiprepoj-slimák na ABG. Takže ak dakomu pomôže, ak by z toho potreboval niektorý komponent na opravu , rád sa toho zbavím nakoľko mi to je ľúto šupnúť celé do koša . Odber v BA-Ružinov. Adresu upresním . Je to z auta P307 1,6 rv. asi 2000 alebo 2001. automatické stierače , bez PP a na ľavej páčke je na vrchu stláčacie tlačítko, neviem na čo slúžilo.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

niekomu s tym isto pomozes, tie packy radi odchadzali
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No šak.... je to taký príbeh, je to z otcovho bývalého auta 307. Zasekla sa smerovka úplne natvrdo a išla len do jednej strany a do druhej ani bohovi.... ja som na to nemal moc čas sa tomu venovať a pozrieť na to , tak išiel a dal vymeniť. Staré som si teda nechal že pre istotu nakoľko som mal vtedy 206ku a páčky dizajnovo rovnaké...mne zas blbol flexiprepoj takže som ho premontoval , takže sú teraz už elektricky také nie plnefunkčné. Ale mechanika je OK. Lebo tie zaseknuté smerovky som opravil , bol tam zlomený na takom plastovom jazýčku , ktorý vypína smerovky po vrátení volantu taký prťavý minivýstupok za ktorý je zaháknutá pružinka, ktorá ho drži v strednej polohe...takže to som vyšetril a opravil a ležalo mi to asi 4 roky na polici...ja už tiež 206ku nemám tak načo to skladovať?

CHCEM LEN POPROSIŤ ,nemám chuť a čas to baliť a posielať poštou, takže len OSOBNÝ ODBER v BA-Ružinov.
matejvalo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.08.2012 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matejvalo »

zdravím :) je to ešte aktuálne?
milvan0301
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.03.2012 18:42
Zdieľať na Facebook

packy 307

Príspevok od používateľa milvan0301 »

Zdravim,mate este tie packy aktualne? Ak ano,staci prezvonit na 0948860036.
dakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní