Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Cib1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.10.2010 15:23
Zdieľať na Facebook

Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Príspevok od používateľa Cib1 »

Dobrý deň prajem,

Prosím Vás, inzerát nemám aktívny žiadny. ale na výpise z účtu mi každý mesiac autobazar.eu strhne 9,99€ za inzerát....ktorý nemám.

Prosím ako to zrušiť?

Prečo sa odosiela automatická platba, keď inzerát je už mesiace vymazaný....

Ďakujem za odpoveď a radu vopred.

S pozdravom
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Príspevok od používateľa ivko1 »

To je dnes taká móda že pri platení nejakej služby máš automaticky obnovenie predplatného a pokial si to nevšimneš tak máš smolu...
Niekedy to potvrdzuješ, ale taktika je nastaviť to bez tvojho potvrdenia, len ti niekde napíšu malým že ti to nastavili ako odklikávaš

Ja som sa takto vadil s portálom aktuality, kde mi písali že ved to len stačí sa prihlásiť do profilu a zrušiť automatické obnovenie.
Pani stále nechápala, že ja som o automatické obnovenie predplatného nijako nežiadal a ani som nikde nevedel zaškrtnúť políčko že to chcem, alebo nechcem...
Prečo to mám automaticky????

Nevadí - zrušil som a skončil...
Ale mal som už ponaučenie dávnejšie za kúpenie softwaru, ten som prestal využívať a odinštaloval a mne to strhalo nadalej štvrtročne 24€ a celkove som si takto "kúpil" predplatné 5x...

To som vedel zrušiť cez notifikačný mail čo mi od nich chodil. Ja som ho nikdy nečítal, lebo mi podobných otravných chodí niekolko na kúpenie novšej verzie software. Som si myslel že to mi chodí automaticky len otravná ponuka na zakúpenie a to do p<>e chodila faktúra...
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Príspevok od používateľa fzubaty »

Chlapci a dievcata. Treba zmenit banku na poriadnu. Poriadnu znamena, ze podobne veci nikdy nezazijete.

Pri platne na internete si vygenerujem jednorazove cislo karty cez apku, ktore umozni platbu iba raz!
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak banka nemôže za to že aj seriozna "služba" je úmyselne nastavená tak akoby si chcel automatické obnovenie.
Je to taký nový legálny spôsob okrádania.

Riešiť nejaké apky a vytvárať si virtuálne karty mi príde ako škriabať sa lavou nohou za pravým uchom, ale možno bude k tomu človek donútený skrz novšie a novšie praktiky.

Ja mám jednu kartu na ktorej je maximum 300€ a tú používam na také všelijaké platby keby dačo, že keby ťa aj okradli, tak nikdy to nebude viac ako 300€
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ako zrušiť automatickú platbu za inzerát?

Príspevok od používateľa fzubaty »

Nejake apky? Mas len jednu na IB. Z nej riesis uplne vsetko…

A zadavat niekam na stranku cislo priamo z karty je take, ehm. Slusne povedane nerozumne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných