Viditeľnosť tém

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Viditeľnosť tém

Príspevok od používateľa misoV50 »

Dobtý deň, prečo sa niektoré témy neobjavia v tom súhrne najnovších tém, ktorý sa zobrazuje na hlavnej stránke vpravo (ale ostávakú viditeľné iba v príslušnej sekcii?).
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

tu som tu . . treba niečo vyriešiť ?
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Neviem, ci to treba riesit, iba som sa pytal. Bolo zvykom, ze sa nove temy objavovali v tom suhrne podla datumu pridania, az pokym ich nevytlacili novsie temy.

Teraz som si vsimol, ze napr. mnou zalozene dve posledne temy (o Varta bateriach a tiez tato tema) sa tam nikdy neobjavila. Je to zamer? Ma to zobrazovanie nejake pravidla?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ahoj
viditelnosť tém na titulke sa už riešilo . . takže je zbytočne to davať na titulku . .a téma o Vartach - to nešlo na titulku lebo sa rieši či je falošná ked ti vydržala len pár dni . .
možno keby si dal názov témy : "Životnosť batérie" . . a neriešil značku a to či je to falošne tak by to bolo na titulke . chápeme sa ?
Pekný deň ti prajem.
keby niečo tak kludne napíš SS . .
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Aha, takze ta titulku to nejde automaticky, ale po posudeni adminom. To teraz nepisem preto, ze by mi to vadilo, len v zmysle, ze "som pochopil ako to funguje", ved preto som sa aj pytal.

Co sa tyka nazvu a obsahu temy: Dufam, ze som nejako neporusil pravidla. Ja viem, ze vy sa tu snazite byt maximalne "nekonfliktni", ale skus mi odpovedat na otazku, koho vlastne chranite tym, ze "skryvate" temu, ktora "mozno" odhali to, ze sa sem nelegalne pasuju nejake cinske kopie renomovanych znaciek autobaterii?

Chcete tym chranit tie paseracke gangy, alebo samotnu Vartu? Lebo Varte to moze iba pomoct, ak sa o tom cim skor dozvie a zariadi sa podla toho. Inak - ja celkom korektne informujem o celom priebehu tohto pribehu, ktory este zdaleka nie je vyrieseny (je do toho zainteresovany aj predajca), a doteraz to vyzera na celkom slusnu zahadu technickeho charakteru. (Lebo predajca tvrdi, ze baterka je O.K.) Kazdopadne, ale zatial som dostal dost rozporuplne informacie od predajcov baterii co sa tyka kvality Varty. Od nazoru "Varta sa vam nemoze nikdy pokazit" (predajca, co mi ju predal) az po "Jeden cas takmer kazda druha isla do reklamacie, preto sme tu znacku prestali predavat" (lokalny kamenny obchod).

Kazdopadne, ak je tu takyto problem, tak su pre danu znacku dve moznosti: Bud maju problem s kvalitou a ak ho hned nevyriesia, tak skoncia skor ci neskor bez ohladu na to, co my tu na tomto fore o tom napiseme alebo nenapiseme. Alebo sa sem dostavaju nejake lacne kopie, ako napr. v pripade Castrol olejov. (Lenze predajca baterii ma tu smolu, ze zatial co po prvej jazde motor s nekvalitnym olejom neznicite, na baterii sa to moze prejavit okamzite.) V takom pripade je iba v zaujme vyrobcu sa o tom co najskor aspon dozvediet.

Kazdopadne, myslim si, ze ak sa tu pravidene objavuju inromacie o falsovanych olejoch, vratane uvadzania konkretnym znaciek, tak nema velky zmysel tieto informacie blokovat v pripade autobaterii. Navyse - v mojom pripade neslo o tvrdenie, ale zatial iba o otazku na ostatnych clenov, pretoze mojim zaujmom nie je niekoho poskodit, ale naopak, pomoct.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja si vždy kliknem na "FORUM" a potom na "50 posledných tém"

a neriešim, prečo nie sú vysvietené na hlavnej stránke..

:4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní