Inzerenti, ktorí predávajú autá, ktoré ani nevideli

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

vy ste tu dobre ovecky :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No z tejto temy mne zase vyšlo , že ty si ten baran :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

dnes nepotrebujes cakat a kesovat cudzieho priekupníka niekde z autobazaru - je rok 2017,,doba ferka z horneho konca je prec,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To MJZ : by si sa čudoval sú tisíce ludí ktorí nechcú absolvovať štrapáciu s kupovaním črepu a preto idú za tým svojim "Ferkom". A keď sa tak okolo seba obzerám tak každý máme svojho Ferka alebo Jožka na murovanie , oranie, zabíjačky, opravy aut, opravy elektriky, strihanie psov a stovky iných činností na ktoré si smi netrúfame. lol
To že zadávatel kydá na niekoho koho ani nepozná ,skôr vypovedá o najbežnejšej ludskej vlastnosti teda závisti. lol :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved ano - kazdy uz mam svojho,nepotrebuje spronzorovat dalsieho cudzieho z EU co caka na svojho baranka ferka..ved kazdy priekupnik je len jemny osklbavac,co si budene klamat.ked to roky naspat prekvitalo - auta-diely,v dnesnej dobe ked len trochu cita,vie a pozna,to nepotrebuje - je to prec a vedia to aj dovozcovia - diely-auta preto smutia a ver mi ze velmi smutia,tak robia co sa da.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hm poviem to asi takto - tu v okolí čo poznám "dovozcov" tak každý má aj velký autoservis a stovky ak nie tisíce klientov ponúka opravy , dovoz, likvidáciu, kontroly, stkčky - proste full servis. Presne rovnako ako ti v inom odbore "Ferko" postaví a zariadi dom na klúč. Jasné aj to vlastne dokáže každý sám, veď google vie ako sa mieša malta aj zapája elektrika, nainštaluje záchod aj pokryje strecha. :40bd: :40bd: Je na každom aký spôsob si zvolí , ale to nedáva nikomu právo kydať špinu na toho druhého. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

netusim o akom bazare sa tu toci,pre mna je dolezity len udaj..je v inzeratoch zaskrtnute "na dovoz"? Ak ano tak cela tato debata je len mlatenie prazdnej slamy. No ak je tam len klasicka ponuka na predaj tak aj mna by poriadne nasralo keby som vyvolaval ako taky pako a riesil auto ktore je v bazari niekde v prdeli.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

zase sa to zamotalo - on nadaval na priekupníka,co ponuka vsetko co je na predaj v zahranici,aj ked je to uz davno predane,je logicke,ze ked uz volas,pises 2-8x a stale ta ista odpoved,chytis nervy a ked poznam-ako poznam vacsinu slov.predajcov,tak hned hukaju,posielaju ta vsade a pod dristy,tak sa mu necudujem.zlikvidovat auto legalne nie je tazke,aj ti ostane ked chces,ani stk-ek,ani k.o,ani dovoz prihlasit - to robi kazdy co ma dielnu,ak ma na to cas a zaujem a kazdy niekde do dielne chodi,ale to je o inom - preto som pisal ze nemusi krmit cudzieho co predava vsetko co ma kolesa.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

autolaik napísal:netusim o akom bazare sa tu toci,pre mna je dolezity len udaj..je v inzeratoch zaskrtnute "na dovoz"? Ak ano tak cela tato debata je len mlatenie prazdnej slamy. No ak je tam len klasicka ponuka na predaj tak aj mna by poriadne nasralo keby som vyvolaval ako taky pako a riesil auto ktore je v bazari niekde v prdeli.
praveze nie je tam zaskrtnute "na dovoz". A nie je to len u toho jedneho, co tu ma v ponuke tisice inzeratov - ten si aspon dava do fotiek svoje logo, tak viem, ze na to ani neklikat. Ale ma tu nasledovnikov.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných