Aké auto?

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

To je jasné. Ale snažím sa jemne naznačiť, že ani nové nezaručí automaticky bezproblémovosť.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bezproblémovosť znamená jednoduchosť a to by musela načrieť velmi hlboko do historie. Mám doma stroj s 60 ročným motorom , ktorý nebol pokazený nikdy za celý svoj život.Jednoducho preto lebo sa na ňom nemá čo pokaziť.
Ak by bola zadávatelka naozaj zvedavá rád ju prevediem po skutočnej automotive výrobe. lol Myslím že by sa jej zdvihol žalúdok. :40bd: :40bd:
Práve teraz platí rovnica čím novšie tým väčšia šanca na problémy - aj v premiovom segmente. Totiž ten istý čierny rumunský robotník robí dielce pre audi aj pre fabiu. Slováci konečne otvárajú oči a nechcú robiť za žobračenky. :40bd: Nezarábame málo - len si za výplatu málo kúpime. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Oco,ako dlho robis v automotiv? Ja som pred 20 rokmi robil v istej nemenovanej automobilke a vtedy tiez kazdy nadaval na vyrobu ako aj dnes. A tie auta dodnes jazdia. A co dnes vyrabas moze tiez jazdit o 20 rokov,ale kedze je spotrebna doba a kazdu chvilu novsi model ( nielen u aut) tak malokto vydrzi s jednym autom 20 rokov. A zemegula sa rychlo zaludnuje,treba tie hladne krky rychlo nasytit a uspokojit materialne potreby.
Ok,vratme sa k autu. Zadavatelka nenapisala kolko bude s autom jazdit do prace,aky servis ma najblizsie a pod.
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

kupila si si uz nieco? do buducna samozrejme nove neznamena spolahlive ale ak to je z autorizovaneho servisu kupovane vzdy tam je zaruka
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Kup si japonca take Asxko od Mitshubishi zacina od 15000eur stredna vybava od 17500eur ak je to predvadzacka co ma maxx 6mesiacov ta vyjde 15500eur.. 1.6benzin akurat ze je to manual 5stupnovy,ale benzín ak pracujes v Nemecku bezproblemovy vstup do centra mesta...s tym motorom by to malo byt v pohode alebo Mazda cx3 s 2,0benzinom vsak je tam mensi kufor... Ja som to pozrral manzelje avsak velkost kufra ma odradila pri tej Mazde avsak ide to krasne ma to 6st manual...

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní