Skoda Octavia 2004

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Podla stavu auta , kludne môžme odvodzovať rozumovú výbavu jeho majitela(ky) lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Čiže milá zadávatelka - ak ti umrel Scénik tak ani Ochcafka ti nevydrží ovela dlhšie. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Raven85 - Octavia určite nie je kostitras. Možno si len jazdil na Octavii s totálne zničeným podvozkom. Octavia I. aj II. má veľmi pohodlný podvozok.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

cviro123 napísal:Tiez myslim ze si spominal, ze si dokatoval zopar aut :)
Ano samozrejme, ale s vekom klesá moja priemerná rýchlosť a predlžujú sa servisné intervaly. zároveň rastie moja alergia na podobných tiežvodičov ako som bol ja sám. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

gnagy napísal:Raven85 - Octavia určite nie je kostitras. Možno si len jazdil na Octavii s totálne zničeným podvozkom. Octavia I. aj II. má veľmi pohodlný podvozok.
Ak myslíme pohodlným podvozkom ten, ktorý je v Octavii 1, 2 a 2FL, tak si myslím, že si nesedel v takom Megane, alebo Peugeote 307, alebo Volve S40. Viezol som sa v daných autách Oct I až 2 fl ako spolujazdec a nepohodlnejšie od toho je len BMW 3. A ak máš tú smolu, že sedíš ako spolujazdec vzadu, tak je to čistá tragédia.
Asi som už rozmaznaný z francúzskych aut, ale nazvať octaviu pohodlnou - to by som urobil jedine z recesie.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

samozrejme, ze oktavia I-II je rovnako "pohodlna", ako fabie/vsetky/, len mas na prednych sedackach o malo viac miesta...jasne, ze sa vela ludi cuduje, preco vacsina ludi chce oktavku, aj ja, ale chapem ich - maju ine priority/maly razvor=lepsie na snehu, blate, lepsi prejazd smyklavych zakrut a pod./... inak ta 66kW 1,9TDI s menenim oleja 12-15 tis.km/nikdy nie viac/ da milion km a to vam garantujem, len to treba servisovat a na Slovensku ked je auto takyto drziak, tak prestane chodit do servisu...a potom to tak vypada...ta 1,6-ka benzin od renaultu je ich jeden z najlepsich motorov, ale milion neda, len normalny standard... aj tak by som radsej bral scenic - mal som a mam rozne kostitrasy od skody po bmw ale tiez vela peugeotov a citroenov....
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ma napadlo, ze ked je niekomu pohodlna oktavia, tak ma v garazi asi defender, alebo G-medveda....suz.jimmy....????
lubys
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.05.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubys »

@lorak777 tak nuz kazdy ma ine kriteria podla coho si auto vybera a hlavne zalezi aj od toho z coho presadas
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

To je pravda, ale tak malo kedy sa presada z lepsieho do horsieho, ci?

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných