Automat do mesta pre zaciatocnicku

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

machoman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 13.04.2017 13:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa machoman »

automat by som nechcel ani za nic neviem mne nerobi problem a ani ma nejak nezatazuje radenie rychlosti cele je to podla mna len o pohodli no ludia si neuvedomuju ze ak sa im pokazi automat tak vacsina z nich bude plakat nad uctom za opravu
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ked budes mat "umely" klb a stehennu kost vystuzenu zelezom az po koleno dostanes na automat iny pohlad
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

@machoman mozno by si zmenil nazor ak by si mal soferovat den co den velke trasy automat nie je len o style ale hlavne o zjednodusovani si cesty co si myslim je celkom fajn nie a zene preco neulahcit soferovanie nie kazda to potrebuje ale tak kazdy tu ma na to iny nazor
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

keby som mal automat možno by som si naň zvykol no neviem, či by vydržal tu moju jazdu a hlavne teda odpichy lebo pokiaľ viem tak automat sa najprv spýta zo 2 krát či chcem ozaj vyraziť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laki - ale ja viem čo zaradiť dolu kopcom aby ma tie tony na vlečke nepotlačili, a zase že sa pohnem aj na dvojku a teda nedám tam za jedna.Negumujem, ale rýchlosti kombinujem podla premávky nákladu a spotreby. lol lol Jedinú opodstatnenosť automatu vidím u vzv , tam musím strážiť čo nesiem a kde to mám , nie zaoberať sa pohonom. Celá debata o automate vzniká preto lebo VP dajú naozaj hocikomu čo je najväčšia a zásadná chyba. Počet vodičov by mal byť primeraný napr. k počtu rušňovodičov, pilotov alebo lodných kapitánov. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

damiss napísal:keby som mal automat možno by som si naň zvykol no neviem, či by vydržal tu moju jazdu a hlavne teda odpichy lebo pokiaľ viem tak automat sa najprv spýta zo 2 krát či chcem ozaj vyraziť
chlapce, kolko automatov zi zatial soferoval, ked sa ta 2x pytali pred ozajstnym vyrazenim?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laki možno dám - ale klasika tie moje pokusy vydrží ,automat dosť ťažko. A ešte si predstav že po dožití auta a prestavbe na traktor by som chcel automatu zavariť diferák. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

@dejwco no hahaha asi som to zariekol, vcera mi vravi, ze zlatko soferovala som automat, a ja ze anooo ocov co, lebo svokor si kupil nove auto, tak ze jej dal zasoferovat a vravi mi a to ti nie je vobec zle a uz vymysla :D :D :D som to hned zatrhol, ze ked chce nech si kupi sama :D

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní