Toyota Auris - alarm

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Toyota Auris - alarm

Príspevok od používateľa mia28 »

Ahojte. Mam toyotu auris, r.v. 2007, benzin. V aute je nainstalovany alarm metasystem. Dnes rano, ked som startovala, trvalo par sekund kym to naskocilo, ako ked je uz vonku par dni dost pod nulou. Ale nevsimala som si to, mohla by uz odchadzat baterka. Potom ked som zamkla auto dialkovym ovladanim, o par sekund dvakrat piplo (predpokladam, ze alarm), ako zvyknem pocut u inych aut, mne to vsak nikdy takto nepipalo, vzdy som len pocula, ze auto sa zamklo, ale ziadne pipnutie alarmu potom nenasledovalo. Odvtedy mi dnes po kazdom zamknuti alarm takto zapipa a dvakrat sa mi nahodne bez (ocividneho) dovodu spustil alarm. Neviete v com by mohol byt problem? To, ze sa mi spustil dvakrat alarm, by som si mozno ani nevsimala, ale nechapem preco zrazu zacal pri zamykani pipat. Neviem, ci s tym mam nieco robit, a ak ano, ci staci ist do bezneho servisu alebo mam ist vyslovene tam, kde servisuju metasystem ( v bratislave som nasla nejaky v raci). A rozmyslam, ci s tym nemoze nejak suvisiet aj to trochu tazsie startovanie ( mozno sa mi ten alarm spustil uz aj predtym, ale na sidlisku a ked nie som cely den doma si to nemam kedy vsimnut a ci mi nevybija baterku, alebo naopak, ci ten alarm nehapruje, kvoli uz mozno slabsej baterke). A este otazka, ked sa zapne alarm, ako dlho trva kym sa vypne? Dakujem.
mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mia28 »

Este som sa chcela spytat, je mozne alarm odstavit? Mam k nemu nejaky kluc, aj ked pravdu povediac, netusim ako ho pouzit a nerada by som do toho babrala, jedine, ze by to bolo velmi jednoduche :).
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní