Lakovač karosérii a preprava áut

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misho188
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 09.08.2009 10:27
Zdieľať na Facebook

Lakovač karosérii a preprava áut

Príspevok od používateľa misho188 »

Dobrý deň, ide mi o to... chystám sa otvoriť si živnosť ako autolakovač. Pravdepodobne niekedy budem musieť dopraviť auto do dielne na prepravníku. Rátam s tým, že aj z iných miest. Musím v takomto prípade podnikať aj v autodoprave?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak má tá lakovňa fungovať v takomto režime,ani ju neotváraj.Rob to,čo má lakovňa robiť.Ako sa dostane auto k tebe je starosť pre iného,ale rozhodne nie pre lakovňu.Lakovňa má lakovať,nie montovať hore a dole,nie priniesť a odniesť,má kvalitne lakovať..punktum.Ak budeš robiť dievča pre všetko,dnes/zajtra si s tebou ešte aj zadok utrú a budeš sa diviť kde skončíš,budeš robiť kadečo len nie lakýrinu.Ja som si tiež otvoril vlastnú lakovňu pretože som musel autá po klampiarine,často bez skiel a častí karosérie vláčiť tam späť k lakýrnikovi.Ak lakovňa začne robiť takéto iné veci,čert ju vzal,dnes zajtra budú po nej chcieť aby demontovala a montovala kadejaké fušeriny podrótované nárazníky atd,jednoducho cesta do pekla.Nech to demontuje ten,kto to pozná a vie ako a s čím,vyrobíš problém ani nevieš ako,a že si "chcel" dobre ti nebude bude prd platné.Ak lakovňa,tak lakovňa,ideš z kožou na trh,to rýchlo zistíš.Lebo či je niekto múdry alebo hlúpy,oči má,a nič ti neospustí,preto sa staraj aby to bolo kvalitné,opticky sedelo,a všetky ostatné starosti nechaj na iných.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Lakovač karosérii a preprava áut

Príspevok od používateľa christiane »

misho188 napísal:Musím v takomto prípade podnikať aj v autodoprave?
Ked budes vozit cudzie auta tak ano.Ale inak sa na to vybodni.Nech auta vozi ten co v tom podnika.Aj ty budes mat s prepravou náklady tak si nefandi ze budes stacit robit vsetko.Este sa starat aj o autoprepravnik.
Presne ako napisal mhlavaty.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Neviem ako u vas ale tu sa lakyrnikovi tak povediac doprosujeme je dobry. Za predok zoberie 500€v uzasnej kvalite. Doviest auto pripravene musim sam aj to vzdy si neodpusti ze mohlo byt lepsie pripravene aj ked bolo uplne top
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Preto som mu to napísal,robil som podobné veci a ľudia začali považovať za samozrejmé že dáš dole nárazník,zavaríš ho,porobíš poškodenia,nalakuješ a ešte aj namontuješ a zaplatia ...za lakovanie.Autá často prišli ako z chlieva,hrdzavé časti bežne,demontované diely treba niekam odložiť a to sú neskladné veci,o tom by sa dalo veľa písať.Lakovňa nech robí to čo robiť má,a ľudia nech platia za lakovnie.Lakýrina nie je ľahká,sú to práce v nejakom časovom slede,od toho odbiehať a vracať sa do mundúru z nejakej špinavšej práce je ako by pekár v prestávkách opravoval autá.Ja som lakovanie zavesil na kliniec ako prvé zo všetkých činností práve preto lebo som si ľudí naučil na takéto veci.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Ak chces lakovat, lakovnu si prenajimaj na urc. hodiny, aj sluzby okolo toho, kto da lacnejsie toho ber (na nocne casy mozes vyjednat lepsiu cenu) lebo inac z teba bude clovek pre vsetko, tlaceny bankou/bohvie kym a k praci sa poriadne ani nedostanes.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja svojmu lakyrnikovi nosim diely osobitne {naraznik} alebo donesiem uz auto pripravene odstrojene.on max zabali co nema byt ofukane od farby.v tedy mi to robi od 80-120 euro diel podla toho ci trebalo nieco rovnat skratka hranie.inac vsetko uctuje.aj tapacir dveri ak musi demontovat.transport nerobi.nema ani odtahovku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní