Práca Uber?

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

5615
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.03.2012 12:39
Zdieľať na Facebook

Práca Uber?

Príspevok od používateľa 5615 »

Zdravím pani,

chcel by som sa opýtať čo si myslíte o spoločnosti Uber.
Po prípade ak máte snimi nejaké skúsenosti a postrehy či ísť do toho alebo radšej nie.

V podstate sa pýtam preto lebo ma to zaujalo ako práca že robím kedy chcem a nemusím robiť vtedy a koľko mi povedia v kamennom obchode napríklad :300f:

PS: Jazdil by som so svojím autom lol :40bd:


S pozdravom Tomáš :4090: :4012:
kasius27
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.10.2013 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kasius27 »

Nebudem ti radiť, poviem len to čo si o UBER myslím. Snažia sa "akože" lacnejšie suplovať prácu taxi, ale myslím si, že im len berú prácu a tý čo pre nich jazdia si neuvedomujú riziká s tým spojené. Ja by som do toho určite nešiel.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Nebudem zakladať novú tému, píšem sem. Máte niekto skúsenosti s Uber, Taxify a pod. aplikáciami?

Podľa mňa by sa nemalo sťažovať získavanie licencií za jazdenie cez tieto aplikácie, ale naopak výrazne zľahčiť získať prácu ako taxikár a aj vlk by ostal sýty, aj ovca celá :-) Aký je Váš názor?
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked clovek cita tie hororove pribehy, kde za par minut a km opytaju banditi 100e bez hamby, uber bych im veru doprial, aby si vazili zakaznika a peniaze :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 4 neregistrovaní