Vyber univerzalneho auta

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ahaaa susedovu,to je ten sused co klope?Klop,klop otvor.Aky otvor je tam?Otvor uz konecne lebo ti rozbijem hubu. lol Hmm,tak to poznam.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ak chces do auta davat love kup si embecku alebo nejaku grupu aby si sa nenudil v dielni.ak sa chces nudit za volantom tak nejaky japan.bude dlho služit a ty sa dlho vozit.ale ver mi že kazde auto sa pokazi.otazka je kolko krat a ake naklady budu na opravy.ak si kupis nejaku terennu hondu alebo toyotu tak možes aj tu susedovu ženu na nej vozit do prirody.a co tam budete robit to zaleži len na vas dvoch.lebo ak nevieš tak na je....ku musia byt dvaja. :-\
palius89
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21.10.2013 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palius89 »

Keď tí groupaci si za svet nepriznaju že sa tie auta kazia, bude ti tvrdiť aké je to auto perfektné a aký je spokojný a o 10minút z neho vylezie, ale vieš idem PP rovine,nedajbože do kopca a už to nie je ako keď som ho kúpil a včera ma nechcelo pustiť ani za svet cez 3000 otacok :(
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

marko2 napísal:lebo ak nevieš tak na je....ku musia byt dvaja. :-\
No vidis,stale mi neislo do hlavy preco to nie je ono ked som miloval sam,to sa ale casom podda. :o
Palius,nemas ty na tom otackomeri vrtacku?Ak by som mal mat nieco od groupu tak len neake amerikanske.To vies teraz ked sa v europe seru s tymi emisiami a kadenim do trupky nie je to len tak.Mohol by som ho casom prerobit na drevenne uhlie.Vysypem brachovi z grilu lebo koks uz nemam :4012:

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných