Jeep Cherokee 2,5crd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lololol
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Jeep Cherokee 2,5crd

Príspevok od používateľa lololol »

kupil som Jeep Cherokee 2,5crd rv.2002, mam problem, za jazdy m zhasne motor,potom normalne nastartujem a ide dalej. Teraz cez zimu ani nestartuje. Viete mi poradit nejaky servis v puchove a okolii? Dik
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

skoc do dohnan je tam firma elektroklinik..nikde v okoli PU neviem o lepsom mechanikovi..
ray323
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.06.2007 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ray323 »

vymen palivovy filter , mal so presne to iste .
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

filter men len ak mas medzi cerpadlom a filtrom podtlak
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a preco chlapci menite palivove filtre az vtedy ked su uplne zadrbane a nepriechodne ?

co ste uplne sprosti ?! To tie filtre stoja tak strasne vela aby ste ich nemohli vymenit kazdych maximalne 40.000km alebo dva roky, cokolvek pride skor ? Okrem ineho je to predpisana udrzba zo strany vyrobcu... mate auta za statisice korun a nie ste schopni prekonat svoju lakomost a sprostost vymenit filter za par STOKORUN ???

Tfuj sproste hlavy.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
ray323
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.06.2007 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ray323 »

ziadny podtlak nemusi nikde byt , jednoducho ho vymen, a je, ja som urobil chybu ze som ho nevymenil hnet a cakal som kim mi to zacne blbnut, diagnostika napise zistena velka netesnost v palivovom systeme.popripade nenapise nic.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ale ked v nom nema podtlak tak potom to zhasinanie motora nebude kvoli upchatemu privodu paliva minimalne po cerpadlo. preventivne vsak treba pravidelne menit (akokolvek to suvisi s temou)
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Nepreháňal, ak si veľa jazdil. :41c2:
lololol
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lololol »

Nevies meno toho v dohnanoch? autoklinika je v Zarieci,tak neviem ci nemyslis nahodou jeho. Palivovy filter som menil a robi to aj tak,
dodgezmail
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 03.06.2008 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodgezmail »

Hore na plivovom filtri je odvzdušňovák a pumpička. Skús pred štartom napumpovať tak aby išla pumpička ťažko(dobré by bolo pumpovať aj počas štartu). Niekedy sa stalo, že odvzdušňovák alebo hriadelka pumpičky netesnili a salo to okolo nich vzduch. Ak ti ani po napumpovaní nenaštartuje skus pokukať inde. Kde si tankoval? Mne to neštatovalo vycucol som trochu nafty dal do flašky a od -6 sa v nej vytvára parafín ten ti ucpe filter (výmena filtra ti v tomto prípade nepomôže treba vymeniť naftu).Inak normálny servis máš až v Ziline.
lololol
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lololol »

na naftu chodim na OMW ale bol som aj na Slovnafte a nepomohlo... vyskusam
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a to nie je cast Dohnan?ano, inak su v zarieci v takej ulicke pod kopcom...
lololol
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lololol »

scorpi4, ano.to je ta autoklinika,na utorok som tam objednany,tak dufam ze to nastertujem a doveziem to tam. Az do tej Ziliny sa mi nechce ist,myslim ze by to mohli urobit aj v tom Zarieci. Zatial dik vsetkym,dam vediet ako som pochodil...
lololol
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lololol »

tak zle je palivove cerpadlo... chalani poradte,kde by som zohnal za rozumnu cenu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných