KKV skúšky 2021, ako to prebieha...

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salubv26
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.10.2021 11:56
Zdieľať na Facebook

KKV skúšky 2021, ako to prebieha...

Príspevok od používateľa salubv26 »

Zdravím páni,
staršie príspevky na túto tému som si prezrel, no rád by som vedel, ako sa veci majú aktuálne.

Chcel by som sa opýtať hlavne vodičov, ktorí robili v poslednej dobe skúšky z KKV - základná kvalifikácia (ideálne v PO) ako prebiehala skúška. To čo viem dohľadať na nete, to mám prezreté, skôr ma zaujíma, v akom "duchu" ta skúška prebieha. Či ak neviem otázku, vedia poradiť, alebo vyhadzujú všetko rad radom... a či teda mám mať obavy z toho, že skúšku nespravím.

Kurz nestál malé peniaze a keďže sú v teste aj otázky z osobnej cestnej prepravy, ku ktorej nemám žiaden vzťah a najviac ma zaujíma ta nákladná, je dosť možné, že tie veci nenatrepem všetky do hlavy. :190:
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: KKV skúšky 2021, ako to prebieha...

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Na kkv sa riadne nauč , v kn nepomohli s ničím a len cumeli na žiakov
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: KKV skúšky 2021, ako to prebieha...

Príspevok od používateľa jergusko »

Ja som robil dávnejšie v BA a tam v pohode pomáhali... Niektorí nevedeli tak primitívne veci, že tých snáď aj mali vyhodiť, ale v BA je tradične katastrofálny nedostatok vodičov, tak asi preto privreli oko.
Ale bolo to pred rokmi a v BA, radšej by som si dal záležať a nespoliehal sa na pomoc zvonku. Však naučiť sa na tie skúšky, to musí zvládnuť aj očkovaný s náhubkom na papuľke.
jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: KKV skúšky 2021, ako to prebieha...

Príspevok od používateľa jozoD. »

offtopic sorry.... ale @jergusko ...tento tvoj výkrik do tmy je tu kvôli čomu? Máš nejaký vnútorný problém?

,,Však naučiť sa na tie skúšky, to musí zvládnuť aj očkovaný s náhubkom na papuľke."

To vážne si na tom tak biedne, že musíš ťahať túto tému aj sem? Nestačí, že ťa už doma a v robote nikto nechce počúvať?
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných