Zraz majiteľov japonských áut (10/2017)

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

johny183
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 23.11.2016 22:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Zraz majiteľov japonských áut (10/2017)

Príspevok od používateľa johny183 »

Ak nepočítam Off-Road akcie, pravdepodobne bol toto posledný automobilový zraz v tomto roku, keďže väčšina majiteľov svoje obzvlášť zaujímavé kúsky po skončení sezóny zazimuje.. Ďakujem zúčastneným, že prišli a cením si odvahu tých, čo sa nebáli ku koncu aj niečo predviesť ;) !

https://youtu.be/LJ5A4BJ2Sv4
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

Preco som o takejto akcii vobec nevedel? Robila sa tomu aj nejaka reklama alebo ako sa o tom napriklad buduci rok dozviem?
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ved dozvies sa ked bude po akcii :40bd:
vexo25
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.10.2017 08:53
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vexo25 »

Nebudeš ani prvý ani posledný, ja som takto tiež prepásol asi všetky akcie v lete, okrem teda tých najväčších.. Aspoň si video pozri keď už nič iné :d :D
johny183
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 23.11.2016 22:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johny183 »

@ernoldo O minulom JSP som sa dozvedel cez známosť ale o tomto som sa už dozvedel z kalendára akcií na topspeed.sk. Bola vytvorená aj udalosť na Facebooku a pre dátum ďalšieho JSP podľa mňa nebude odveci mať lajknutú stránku organizátorov https://m.facebook.com/profile.php?id=1 ... ent_filter .
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nie vsetci su denne 24 hodin na facebooku.Ja nemam ani facebook na rozdiel od auta vyrobeneho v Japan.
johny183
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 23.11.2016 22:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johny183 »

@christiane Ale veď predsa nemôže byť taký problém, aby sa človek raz za čas do toho kalendára akcii pozrel, prípadne keď mu na tej akcii naozaj záleží, no tak si na danej stránke zapnem aj upozornenia. Organizátori zvyknú dať vedieť dostatočne dopredu na to, aby si tie fejsbůky nemusel sledovať 24/7, ako hovoríš ;) ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných