1.Zraz Autobazar.eu

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

Kujon78 napísal:Ja osobne obdivujem ľudí, čo sa do niečoho takého pustia, lebo väčšinou to dopadne tak, že to nikto nedocení a v tom lepšom prípade ešte bude frflať :-(
100 bodov kujón...a to mi ver že viem o čom hovoríš ....
ináč aj ja by som chcel vidieť nejaké photos.. :-\ a som rád že ste sa aspon trochu zabavili
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

som na skok tu...dufam, ze zucastnenym sa pacilo, a ti, co neprisli, mozu banovat...ale tak to byva vzdy...o nic nejde..kto prist chcel, nasiel sposob..

presne ako pisal cico, nebolo to o pocasi...

pivo dorazene, kofola tiez, ale teda poviem Vam, mal som co robit, aby som niekoho zohnal..este ze pomohol ogiho bracho aspon ciastocne..

som tu docasne pomenej, lebo lietam mimo :-\

tabletkari odisli myslim celkom spokojni tiez, nbapriek tomu, ze argumenty, ktore pouzili, boli skor na baze "jedna pani povedala", a nedokazali odpovedat vlastne ani na jedinu relevantnu otazku a k veci..cize tym padom som to povazoval za sekcieu " na pobavenie", a tak som to aj bral...a dufam, ze sa pacilo aj im, teda misovi a adamovi, a budu nas tu obcas navstevovat aj normalnejsimi temami, ako su tabletky a ich hybridy...

:d :D
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

Chalani tabletkári boli v pohode. Keďže tomu veria, tak im to aj funguje, to len my, neveriaci psi si musíme priplatiť navyše 10%, ktoré by sme mohli ušetriť..kua
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

ale aspon bolo o com diskutovat, trochu sme spestrili den :2f93:
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

chcem photos zo zrazu 2011.. plís :300f: aký je postup?
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní