Nefunkcne LPG a STK-ES

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

nefunkcny plyn-stk neprejde,tak isto pozeraju,ci nadrz nieje starsia ako 10 rokov-neprejde.nelegalny plyn - auto neprejde,tie kydy,ze mne preslo,lebo xxxx.to ma skoro kazdy nejaky bocny pohon,kto,kde a kedy sa bude dat,ale to nieje riesenie pre beznych smrtelnikov ako sa tu bavime.ked chces ten zapalovac odhlasit z auta - legalne vybratie plynu - dostanes protokol 70e zaplatis za demontaz a pojdes vybavit novy technicky za ktory tiez zaplatis - mozno su nejake roziely v eurách medzi rezerváciami-kto kde je ako nenazraty,ale takto je to legalne a takto by sa to malo robit a kontrolovat podla papieru,co nejaky kravatatovy sedlak vytlacil.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

MJZ- ano tak by to MALO byť. Zadávatel je zrejme len bežný smrtelník pretože ak by si to vedel vybaviť tak sa nepýta.
- Nelegálny plyn? Z Favorita som vyberal plyn na autobusovej zastávke pred policajtom ktorý mal dobrý čuch. Trvalo to menej ako pol hodinku a pokuta nebola. lol
- Kontrola nádrže? Kým boli doma 4 autá na plyn , stačila jedna platná nádrž a pred STK sa jednoducho prehodila. Na ceste to nikto nikdy nekontroloval. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

jasan že z OBD
no to divné že kapotu neotvorili, každému kontrolujú stierače, okná, fólie, krídla a nastavenie svetiel a mne nič
nádrž sa ma len spýtal vedľa auta: je ešte platná?
a ešte zanadavál na Holčíka že nemajú príplatky za to spálenonaftové prostredie, ale to vieme z mestečkofóra
:4012:
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Re: Nefunkcne LPG a STK-ES

Príspevok od používateľa laura »

iaragorn napísal:Ahojte,

taká otazka. Mam auto s LPG. To je uvedená aj v techničáku. Avšak LPG systém ma poruchu a nedá sa zapnúť.
Ako je to s pohľadu STK-ES ? Môže také auto prejsť ?
Veď auto je pojazdné a na benzin funguje.
Záleží jedine od technika. Prepnutie medzi palivami kamera nevidí, ale pri LPG sú iné doplnkové parametre Co2, O2 a lambda. CO sa veľmi nemení, HC sa nemeria. Takze celé to ma v rukách p. technik a jeho “odvaha”

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní