Prejazd na cervenu

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

veronikakossuthova
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.04.2024 20:44
Zdieľať na Facebook

Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa veronikakossuthova »

Ahojte, dnes sa mi podarilo prejst na cervenu v Ba. Nie, ze som dupla na plyn na oranzovej. Proste som prehliadla cervenu. Odbacala som doprava na zelenu z Kriznej na Trnavsku a pri Centrali je hned semafor. Pusta auta od Centralu na Trnavsku a na Trnavskej ma smer rovno cervenu a tu som prehliadla. Bola som zamyslena, sledovala som auto na vedlajsej ceste a nejak som si myslela, ze ked mam zelenu na odbocenie, smer rovno je bez semaforu. Lenze tam ich je vela. Nikoho som nastastie neohrozila. Krizovatka sa pustila neskor. Stalo sa mi to prvykrat za 20rocnu prax. Jazdim predpisovo. Ale zial, stalo sa. Neospravedlnuje ma to. Mam to aj na kamere. Zerie ma svedomie. Chcem sa nahlasit. Mozno to maju na kamere aj ini soferi. Ako by sa na to pozerala policia? Viem, ako ma to samu hneva, ked to robia ini soferi. Dakujem za rady.
Naposledy upravil/-a veronikakossuthova v 03.04.2024 20:56, upravené celkom 2 krát.
fzubaty
Príspevky: 1645
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa fzubaty »

Daj si pohar vina a sprav si pekny vecer.
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Vidíš a mne sa stalo že som prešiel za pol dňa 4x na červenú na tom istom semafore a som v pohode nejdem sa nahlásiť a život ide dalej :3035:

Práve pre také situácie ako sa Ti prihodila je tam nejaká rezerva kým naskočí zelená z iných smeroch , ale pozor nie všade a taktiež môžeš na červenú prejsť pokiaľ nedokážeš bezpečne zastaviť pred križovatkou....
tatkotom
Príspevky: 733
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa tatkotom »

Mam vyse 300 (vystrizkov) videi z mojej autokamery no nikdy som ziadne nikam a nikomu neposunul.
Ak si nikoho neohrozila, daj si to vinko. Ak ano - tiez a nabuduce davaj vacsi pozor ;)
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa oco13 »

tatkotom napísal: 03.04.2024 21:01 Mam vyse 300 (vystrizkov) videi z mojej autokamery no nikdy som ziadne nikam a nikomu neposunul.
Ja posielam, áno som bonzacka sviňa. Podarilo sa mi nastaviť GPS v kamere a poctivo udavam všetky prekročenia MPR v obci. Nemám rád arogantov, ktorí predbiehajú v obci auto idúce 55.
Na červenú nejde nikto preto aby dokázal že on môže, takže to ani neregistrujem.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa makrela »

Je pekné sa nahlásiť . Nakolko si si sama rodinou ,nie si povinná proti sebe vypovedať , a bez tvojej výpovede je to nanič.Spravila si pokánie ,tri očenáše, tri zdravasy , a nabudúce dávaj pozor.Amen
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 952
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa db69 »

kto takéto grcanice 🤮 vymýšľa ?
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 952
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa db69 »

oco13 napísal: 03.04.2024 21:13
tatkotom napísal: 03.04.2024 21:01 Mam vyse 300 (vystrizkov) videi z mojej autokamery no nikdy som ziadne nikam a nikomu neposunul.
Ja posielam, áno som bonzacka sviňa. Podarilo sa mi nastaviť GPS v kamere a poctivo udavam všetky prekročenia MPR v obci. Nemám rád arogantov, ktorí predbiehajú v obci auto idúce 55.
Na červenú nejde nikto preto aby dokázal že on môže, takže to ani neregistrujem.
hlavne že Ty si poctivý šofér.A vobec nikoho neohrozuješ.🤦‍♂️
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa oco13 »

db69 napísal: 04.04.2024 10:28 hlavne že Ty si poctivý šofér.A vobec nikoho neohrozuješ.🤦‍♂️
Je to oveľa zložitejšie, ja už skoro nejazdim, ale moje autá áno. A tak za dlhých zimných večerov hľadám úseky kde viem že pretekári určite budú. No a tie striham a posielam.
Ak to bude zaujímať aj verejnosť tak kľudne si spravím iný nick a budem to dávať aj na nejaké fóra. Už som videl stránku - parkujem ako debil, tak prečo nedávať aj pretekárov
:2f93:
Len to chce anonymizer na IP adresy, kvôli gdpr.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 952
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa db69 »

bonzákov má každý rád.Skús robiť fotky ko...tov čo sa hrajú za jazdy s telefonom.nebude ti stačiť SSD .A posielať fízlom.
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa martincichy »

Ono aj policajtov hrajucich sa s telefonom za volantom, alebo inym sposobom porusujucich predpisy je dost...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa oco13 »

db69 napísal: 04.04.2024 11:45 bonzákov má každý rád.Skús robiť fotky ko...tov čo sa hrajú za jazdy s telefonom.nebude ti stačiť SSD .A posielať fízlom.
To sa horšie fotí, alebo mám slabú kameru.
A nepotrebujem aby ma mali ľudia radí, ja ich rád nemám tak prečo by som to mal chcieť?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tatkotom
Príspevky: 733
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa tatkotom »

Zvláštny život máte - no keď sa tak dobre citite...
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa oco13 »

Život je super, len škoda že ľudia sú tam navyše. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Prejazd na cervenu

Príspevok od používateľa christiane »

veronikakossuthova napísal: 03.04.2024 20:47 Ahojte, dnes sa mi podarilo prejst na cervenu v Ba.
A komu sa nepodarilo prejst na cervenu hlavne v Bratislave :4012:
Policajti musia mat najprv dokaz o poruseni predpisov inak nemaju na zaklade coho udelit pokutu no a na druhej strane aj policajti su len ludia a vedia pochopit.
Takze to neries.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných