BA a okolie-kontrola zadnej napravy-klepanie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

BA a okolie-kontrola zadnej napravy-klepanie

Príspevok od používateľa herin »

Ahojte,
Vedel by mi niekto poradit,kde by som nasiel v BA a okoli tak do 50 km nejaky servis,alebo stanicu STK kde maju taku skusobnu plosinu,kde sa na nej daju zistit vole na naprave,taku co vykyvuje do stran kolesa,ze ich ide pomaly vyzut :)..Raz mi takto pred par rokmi kontrolovali napravu na passate v opravovniach ministerstva vnutra v Raci ale vcera mi od nich bolo povedane ze oni audi nerobia..docela mi je to zahadou,kedze policajti mali resp.maju vo vybave aj vozidla audi a myslim ze ci je na tej plosine vw,alebo audi je docela jedno..
Tak neviem teraz na koho dalsieho sa obratit...ak by niekto vedel poradit kde taketo nieco na kontrolu maju tak vopred dik..v dvoch servisoch totizto nezistili nic a auto na hrbolatej ceste klepe..tlmic aj s ulozenim vymeneny a taktiez aj stabilizator aj s ulozenim novy..nic sa nezmenilo..asi niektory silentblok ale tych je tam 8 kuskov..a zas volat do kazdej stk v Ba tak to je tak na pol dna..dikes
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: BA a okolie-kontrola zadnej napravy-klepanie

Príspevok od používateľa herin »

Neviem ci to maju na kazdej..napriklad v Dunajskej Luznej som to nevidel...bol som tam na stk pol roka dozadu...
Skusim teda zavolat do Dekry v Petrzalke na Panonskej..
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných