Elektromobil

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5456
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa martincichy »

Používať ich môžeš, ale používaj ich správne, v správnom význame a v správnom kontexte.

Z wikipédie si si niečo prečítal a urobil ctrl_c a ctrl_v. To nebol Tvoj názor.

Aký názor na Ukrajinu potláčajú tie zlé média?
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Obrázok
pidizvi
Príspevky: 3415
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa pidizvi »

martincichy napísal: 22.04.2024 23:28 Používať ich môžeš, ale používaj ich správne, v správnom význame a v správnom kontexte.

Z wikipédie si si niečo prečítal a urobil ctrl_c a ctrl_v. To nebol Tvoj názor.
Pouzivam ich v spravnom vyzname. Ak si myslis nieco ine, mozes sem napisat aspon 4 stranovy dokument s vysvetlenim pojmov, cituj aspon 5 roznych zdrojov a pridaj aj historicky vyvoj definicie.
Ano, definicie zvycajne funguju tak, ze si ich precitas a skopirujes. Ja som pojmy pouzil v sulade s definiciou.
martincichy napísal: 22.04.2024 23:28 Aký názor na Ukrajinu potláčajú tie zlé média?
Uz som to pisal, umelo vykresluju Ukrajinu len v dobrom a Rusov len negativne a zosmiesnujuco. Podla clankov Rusi bombarduju len skolky a nemocnice, zatial co Ukrajinci hrdinsky likviduju len vojenske ciele v Belgorode. Rozumies uz tomu?

Cicmanec v podstate len sikanujes niekoho za jeho nazor, ale vlastny nazor nemas, neprezentujes ho.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Ja ťa nešikanujem za názor, ja ti len hovorím, že si KKT! Lebo každému s IQ nad 70 sú fakty jasné. Že ty čerpáš názory a „fakty” zo zdrojov financovaných Rusmi, je tvoj problém. :::
tatkotom
Príspevky: 749
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa tatkotom »

Téma je elektromobil - nie kremľodebil. No inak súhlas.
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
qwertrq
Príspevky: 1696
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa qwertrq »

cico > Ja som zo Slovenskom vzdal. Ked spolumajitel TV Slovan a sucasne splnomecnenec vlady pre vysetrovanie covidu zahlasi, ze si dal otestovat vakcinu proti covidu nemenovaneho vyrobcu. Vakcinu si dal otestovat v nemenovanom laboratoriu a to laboratorium mu vraj neoficialne povedalo, ze tam nebola ziadna vakcina a len placebo. :angr: :angr: :angr: Poniektori ho dokazu obhajovat s tym, ze kebyze nema ziadne dokazy, tak to nepovie, no len on ziadne dokazy nepredlozil. Vysvetluje to, ze preco nie sme vsetci ockovani aspon 2 roky mrtvi. Kedze sme vsetci dostavali placebo a nie ockovacia latku, tak nas ta ockovacia latka nemohla zabit.

Narazil som na citat pripisovany Platonovi, ktory podla mne uplne vystihuje co sa tu deje.
Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. To je trestom za neochotu podieľať sa na politike.
qwertrq
Príspevky: 1696
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa qwertrq »

Aby sme trochu ostali pri EV. Tu su statistike predaja novych aut na Slovensku za januar, februar tohto roku, sa zaregistrovalo 15 637 novych aut. Cistych bzuciakov sa predalo 407 kusov, co predstavuje podiel 2,62% vsetkych novych aut. Spominana zlacnovana Dacia Spring sa predala v pocte 44 kusov.


https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/7 ... /strana-2/
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

qwertrq napísal: 23.04.2024 11:56 cico > Ja som zo Slovenskom vzdal.
Ja tiež. Táto idiokracia sa tu teraz zabetónuje minimálne na ďalších 20 rokov a slušných a inteligentných ľudí prehlušia bliakajúci idioti.

Keď vidím čo sú spoluobčania schopní robiť počas pandémie, ako mamičky odmietajú očkovanie svojich detí, koľko ľudí tu velebí Putlera a Russko, koľkí sú schopní voliť nie že Smer a Hlas, ale kreatúry typu Huliak a pod., akým absurdným konšpiráciam veria, ako sa správajú ľudia celkovo (vrátane malých detí na základnej škole), tak naozaj len napalm a začať odznova. :3c90:
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7160
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

Ja som názoru ,,kto chce kam ,, ja mám každého magora u predele idem si svoju hru lebo ,,komu niet rady tomu niet pomoci,, ja som očkovaný 4x proti kovidu a asi X krát proti všetkému ostatnému čo bolo povinné aj doplnkové.

Hlásenie dalšieho nedostatku , na novom Leafe mi občas vypadne cúvacia kamera , podla toho ako silno buchnem zadným kufrom . :4012:
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Aj mne by boli u prdele keby mali svoj Ficodebilostan ohradený vysokým múrom a ostnatým drôtom a nesrali sa do života aj nám normálnym! Lenže sa bohužiaľ serú, celé to kazia aj zvyšku a nemôžeme s tým nič urobiť lebo máme akože demokraciu. Tú, na ktorú tá dementná sebranka nadáva a najradšej by ju zrušila. :3c90:
pidizvi
Príspevky: 3415
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa pidizvi »

Lenze ty si sam kokot, to by si potreboval plot okolo seba. :4012:
Ohana sa demokraciou, ale iny nazor neznesie a nalepkuje, ze kto je normalny a kto je dement.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Iný názor znesiem, len musí byť podložený rozumnými argumentami a faktami a nie dojmami a vyfabulovanými chujovinami od niekoho, komu sa to hodí do kšeftu!
A čo neznesiem sú tupí chuji ako ty, ktorí to nevedia rozlíšiť! :3c90:
qwertrq
Príspevky: 1696
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa qwertrq »

Ano, mas nazor. Co si mam mysliet o cloveku, ktory ma nazor, ze s dochodkami nebude problem a vytiahne tento argument.
V roku 2005 bol priemerny dochodok 232 eur a priemerna mzda 575. V roku 2023 priemerna mzda 1430 a priemerny dochodok 666 eur. Podla neho platy rastu rychlejsie ako dochodky, tak problem s dochodkami nebude. No len v roku 2005 priemerny dochodok predstavoval 40.3% priemernej mzdy a v roku 2023 priemernej dochodok predstavoval 46.3% priemernej mzdy. Moj nazor je taky, ze pokial podiel dochodku na priemernej mzde 2023 je vyzsi ako v roku 2005, tak asi platy nerastu tak rychlo ako priemerne dochodky.

Dalsi detail, ktory pri tom svojom nazore ignoroval. V roku 2004 sa vyplacalo nejakych 900 tisic. starobnych dochodkov. O 20 rokov neskor sa tych starobnych dochodkov vyplaca uz 1,12 mil. Takze za 20 rokov pribudlo vyse 200 tisic. starobnych dochodkov. Na vyplacanie tych dochodkov je potrebne nejakych 400 - 500 tisic. pracujucich. Momentalne je to este s odretymi usami utiahnutelne. No len buducnost bude taka pokial sa nic nezmeni, tak za dalsich 20 rokov budu dalej pribudat dochodcovia - pojdu do dochodku silne rocniky husakovych deti, ale novi pracujuci nebudu pribudat a pocet pracujucich bude klesat, lebo demograficka krivka. Takze za takych 20 rokov sa na dochodok nebude mat ktor skladat.

Takze ten clovek ma nazor, ktory sa nezhoduje s faktami.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa vsevetko »

jojko1001 napísal: 19.04.2024 16:36 a na uk nech platia tí čo sa tu rozvážajú na lux autách a ho.no robia.
Na zbierku na zbrane dal Soroš svojej nadácii otvorenej spoločnosti 5 miliónov eur. Teraz ich mimovládkari postupne rozpúšťajú cez účty svojich známych a ich známych aby vytvorili dojem, že tie peniaze posiela pospolitý ľud nespokojný s vládou.
tatkotom
Príspevky: 749
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa tatkotom »

Samozrejme zdroj toho drístu nedáš...
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 130 neregistrovaných