Mercedes-Benz S W221 2005 - 2013

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

LeonNL - najbližší zraz? No keď bude idem. A sú to R20 :-\ .. ide to to že boli za tak smiešnu cenu, že keď odjazdím sezónu a dám ich do zberu - tak ešte vydelám. Lebo len tie pneu by stáli dosť.

Sliedic - "odchádza"? - to sa tak čudne číta. Kde je ten posledný príspevok?
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Nom. Prečítal som si tú tému. A jaksik sa mu ani nečudujem. Len dúfam, že sa vráti.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

sorry ze sa vam tu miesam do MB temy, ale musim povedat ze ma potesilo ze nie som jediny ktory povazuje celu tu temu co cvira tak vytocila za retardovanu...
davidkoo1230
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.11.2018 06:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidkoo1230 »

leonNL napísal:Jednoznacne S500, v tomto aute urcite najlepsia volba. Samozrejme samotne aute je super volba, to ze patko1 je zaujaty voci mercedesom je zname, takze jeho sklamanie a rada nie su objektivne rady... Sam som majitelom 4,3-ky, nabehane cez pol mega a ide ako svajciarske hodinky, VinicP ma S-ko mamuta 500-vku, cez 600tis km a ide ako hodinky, v rodine sme mali niekolko medvedov, najvzacnejsi kusok bola 123-ka piano s vyse miliondvestotisic km (!!!), moj byvaly sef ma S500-ku, SL500-ku, GL550-ku a tie auta servis nepoznaju, lietaju denno denne stovky kilometrov s len beznou udrzbou! Mohol by som menovat spokojnych majitelov velkoobjemovych mercedesov do rana a medzi nimi asi tazko najdes nespokojneho.
Velke motory ako take su vseobecne zname vysokou odolnostou a vydrzia velmi velmi vela, nakolko je tam obrovska vykonova rezerva a jazdia len na niekolko malo percent svojho vykonu.
Patko1, viem ze mas rad bramboraky, takze po radu ohladom bmw si pridem za tebou, radu pri kupe auta znacky ktora bola prva na svete a ostatne ju potom kopirovali (hold smola pre vsetky ostatne automobilky, prvy je len jeden, to sa uz nezmeni), nechaj prosim na majitelov a milovnikov tejto legendarnej znacky. :3906:
stara tema ale musim podotknúť že prva značka na svete bola nisan a nie mercedes. treba si to vygooglit
lepsie :3035:
bondorko123
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.01.2019 17:03
Zdieľať na Facebook

Vynechavanie zapaľovania na 3 valci

Príspevok od používateľa bondorko123 »

Vie mi niekto poradiť kde začať pri tomto probléme ? Kúpil som auto (s500) a po 3 dňoch mi vyskočila kontrolka motora dali sme to na diagnostiku a ukázalo Vynechavanie zapaľovania na 3 valci... najprv keď som vypol a naštartoval znova zmizlo to teraz už to svieti stále... mechanik sa mi ide na to kuknúť ale mám pár dni ešte nato kým bude mat čas tak chcel by som aspoň trosku pozisťovať nejaké info... za info vopred ďakujem
furmanekmichal228
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.04.2024 20:06
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes-Benz S W221 2005 - 2013

Príspevok od používateľa furmanekmichal228 »

Zdravím, chcel by som poradiť lebo pozerám po W221 len ako pozerám bazári tak som najčastejšie našiel len pred facelift 320cdi a facelift 350cdi ale by ma zaujímalo či niekto mi vie povedať aký je rozdiel medzi týmito dvomi motorizáciami.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 119 neregistrovaných