Predaj auta do UK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xmizux
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 22.03.2010 10:54
Zdieľať na Facebook

Predaj auta do UK

Príspevok od používateľa xmizux »

Zdravim vas všetkych. Chcel by som sa spytat na radu.Mam zaujemcu na moje auto ktore predavam lenže on je z Londyna.Na predaji auta sme sa dohodli že on mi pošle na učet peniaze a po auto pride nejaky diler ktory mu to prevezie až k nemu. Takže moja otazka znie : mate už s tymto niekto skusenosti ? ako to je z kupnopredajnou zmluvou, auto mam odhlasit ešte pred tym ako si pon pridu? alebo ako ? :-\ Za vaše odpovede dakujem čafko
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Uz som si myslel, ze tento tyzden tu podobny pacient nebude...
Hladaj podobne temy aj tu na fore, urcite najdes.

Mne sa stalo nieco podobne, akurat nie pri aute, ale inej veci. Rozhodol som sa hrat tuto hru, a tak som komunikoval dalej. dokonca som dostal akesi "potvrdenie" o odoslanej platbe na moj paypal ucet, ale ze bude uvolnena az v pripade, ked poslem tracking number balicka. Tak som si nahodne vygeneroval tracking nr. balicka a cuduj sa svete, nic neprislo...

kludne mu napis, ze nahodou mas na buduci tyzden cestu do Londyna a auto mu privezies a nerobi ti problem ist naspat lietadlom. Uz sa neozve...
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

použite zdraví sedliacky rozum na čo bude človeku v anglicku auto ktoré nemôže legálne prihlásiť a v podstate ani používať
v prípade kúpy alebo predaja zo zahraničia chcem prachy na ruku a len osobne nič iné
janciiik112
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 13.12.2012 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciiik112 »

Tu je ten článok a prečítajte si aj diskusiu, je to podobné ako u vás: http://www.topspeed.sk/kupa-auta-intern ... odvody/472
PROCHY603
Príspevky: 3802
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:40bd: :d :D

Este nam prezrad ake to mas auto !!! Ze to akurat chce ANGLICAN kupit od teba!!!

Cisty podvod. :41c2: :4012:
xmizux
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 22.03.2010 10:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xmizux »

Dobre dakujem za odpovede necham to tak.
YxoYpsilono
Príspevky: 3393
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

fas kseft pre anglicana :-)

Ehm - naco je anglanovi auto s lavostrannym riadenim?
Ehm - naco si bude anglan kupovat auto u nas, ked v UK su jazdenky lacnejsie
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

PROCHY603 napísal::40bd: :d :D

Este nam prezrad ake to mas auto !!!
Renolt Patalia a Alfa 156.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Ja také odpovede na moje inzeráty /v angličtine/ hneď mažem...
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

:suicide:
ludia...fakt?
prave mi prisiel mail, ze som vyhral ipad, ale ja uz jeden mam - preposlem ti kontakt? mam aj nejake tabletky, ktore ti znizia spotrebu o 30%, ked uz teda nepredas to auto.
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hpplast »

Mne daky degeš pisal na maly domček pre deti.aj domček je na dračku v krajine zlodejov deti. :40bd:
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

lubonr1 napísal::suicide:
mam aj nejake tabletky, ktore ti znizia spotrebu o 30%, ked uz teda nepredas to auto.
Mne furt len ine tabletky ponukaju :D
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Je dokázané, že reakčný čas ľudí súvisí s ich IQ. Nedávne porovnanie s meraniami z čias britskej kráľovnej Viktórie v roku 1884 však pre súčasníkov nedopadlo dobre.

Muži v testoch v tých časoch reagovali za 183 milisekúd, teraz za 250 milisekúnd. Ženy spomalili zo 187 milisekúnd na 277. Porovnania robil tím britských vedcov na čele s doktorom Michaelom Woodleym a zistenia zverejnili v magazíne Intelligence.

Inteligencia, čiže schopnosť riešiť neznáme problémy, sa v priebehu storočí meria ťažko. Reakčné testy sú tak jednou z mála možností, ktoré naznačujú, ako sa vyvíja IQ v populácii. Podľa Woodleyho merania ukazujú, že hodnota klesla v priemere o 14 bodov. Viktoriánska éra bola zlatými časmi britského impéria a priala vynálezom i technologickému pokroku.

„Je to alarmujúce zistenie, ktoré by sme mali viac preskúmať,“ povedal pre British Psychological Society aj psychológ James Thompson.

Teórie, že ľudstvo hlúpne, sa objavili už dávnejšie. Napríklad Gerald Crabtree, genetik z americkej Stanfordovej univerzity, vydal dve štúdie, v ktorých tvrdí, že civilizácia robí ľudí hlúpejšími.

Kedysi napríklad lovci museli byť vynaliezaví, inak ich čakala smrť. V pohodlnejšej spoločnosti nie je taký tlak na inteligenciu a prežijú aj hlúpi. Crabtree preto špekuluje, že inteligentný vrchol ľudstva bol pred 2000 až 6000 rokmi.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Ze ta vobec napadlo si citat takyto, predpokladam ze mail. takyto mail nestoji za rec.
markoimportauto neviem, co to ma spolocne s nejakym divnym mailom. Ale moze to byt sposobene aj zatazovanim harddiskov. Jednoducho to, ako zatazuju ludia svoje harddisky teraz a ako ich zatazovali v dobe ked lovili mamutov je priepastny rozdiel.
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

Marko :2f93:

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 118 neregistrovaných