Nestartuje mi Golf 4 1.9Tdi 81 Kw r.v. 2000

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
9ado9
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.04.2009 12:41
Zdieľať na Facebook

Nestartuje mi Golf 4 1.9Tdi 81 Kw r.v. 2000

Príspevok od používateľa 9ado9 »

Zdravim vsetkych fanatikov! :)

Mam obrovsky problem s moim tatosom... Nechce mi naskocit auto,to znamena ze mi nastartuje ale akonahle po nastartovani mi "zdochne"... uz mi tu bol aj autoelektronikar a sme ho dal na VAG ale ziadny problem, sme si mysleli ze je zly imobilizer ale nie,potom rele a nic,potom elektromagneticku onuu ci to nahodou nedava naftu,ale aj to ide, a este aj poistky ale aj tie su vporiadku...
Takze moja je ze kvoli comu to moze robit a kvoli comu to nejde?? Posledna vec nad krotym rozmyslam su rozvody lebo teraz som si vsimol ze boli menene pri 90.000km a teraz tam mam najazdenych 182.000km... Takze moze to kvoli rozvodom??

Dakujem za rady =)
fukes
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 23:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fukes »

neostane ti na budikoch svietit immo pocas startovania? skus pouzit druhy kluc, ak mas
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čo tomu predchádzalo ?
riecan
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa riecan »

Ako ste zistili,že Imobilizer je ok?
MarekX
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MarekX »

Nezabudnite pozrieť aj klapku v sacom potrubí, či neostala visieť.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

"rozvody boli menené pri 90000km a teraz mám 182000km ..."

Síce to nie je problém rozvodov, ale ty si ich nemenil asi ani pri tých 90000km, tak že ani nevieš odkeky tam sú a kolko má auto reálne na nich natočené...
Dobrý gazda si, ale aj auto ta tak poslúcha, olej si kedy naposledy menil ? Pozri ešte raz pod kapotu tiež by tam mohol byť niekde štítok...
gabor25
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 09.09.2011 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabor25 »

v tvojom mieste by som vymenil už aj tie rozvody máš najazdené skoro 100000km od vymeni tak už je to v čase.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

A vstrekovace ste skusili povolit, ci do nich cerpadlo tlaci naftu?
Este taky jeden "tajny" tip, skuste cez diagnostiku skontrolovat teplotu paliva. Mozno snimac je "vadny" a dava teda mylnu informaciu o teplote nafty a to uz je problem za nekolko drobnych eur (ale tazsie sa to cidlo zhana, zvacsa si pytaju cele cerpadlo na repas, no da sa kupit, ak si dobre pamatam, tak jeho cena cca 13 eur).
Aspon teda ak pri starte ma motor snahu odpalit, teda pri tej prvej otacke a potom uz nic, nech sa toci kolko len chce.
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Moj laický pohľad.Rozvody,hádam nemali dôvod preskočiť o zub,takže tam by som problém nehľadal.Ale nenapísal si ,ako štartuje,povedzme že točíš do blba a keď už chytí,tak nie je problém,tak by som v prvom rade pozrel prepadové hadičky na tryskách.Potom by som sa zameral na palivový filter.Ten dokáže divy.Mal som ten motor v Octavke a ako som menil paliv.filter,stratil som som toho aretovacieho "motýlka"a to bolo sedem svetov kým som ho nesplašil.
cochces
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 17.01.2007 07:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cochces »

MarekX napísal:Nezabudnite pozrieť aj klapku v sacom potrubí, či neostala visieť.


plny suhlas
9ado9
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.04.2009 12:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 9ado9 »

Pozreli mi vsetko: zhavice,palivovy filter, aj elektromagnetivku vec a vsetko klapalo,aj elektronika,jednoducho Vag mi nic neukazalo co by bolo zle... a potom ked mi to chceli zobrat do servisu a komplet to rozobrat mi foter tlacil klapku a verte ci neverte ale to NASTARTOVALO :D takze nic ine iba klapka,ktoru som potom rozobral a bola tak znecistena ta trubka ze az... Takze som ti vycistil a uz to fici a podla autoopravarov by to malo ist aj lepsie kedze uz konecne normalne saje a ide ako ma :)

Dakujem vsetkym ktori mi napisali aj pomohli!

Kazdemu prajem co najviac bezpecneho km a bez akychkolvek nepredvidatelnych investicii do svojich milacikov (mal som na mysli auta a nie zeny :P )
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

[quote="
Kazdemu prajem co najviac bezpecneho km a bez akychkolvek nepredvidatelnych investicii do svojich milacikov (mal som na mysli auta a nie zeny :P )[/quote]
Čo si investície do našich plecháčov proti tým do žien :40bd: :40bd: :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 96 neregistrovaných