Kupa ojazdeneho auta.

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kepo27
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.12.2014 15:55
Zdieľať na Facebook

Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa kepo27 »

Ahojte, zvazujem kupu jazdenky.Mam ju kupit teraz? Momentalne su ceny celkom vysoke.Ale zas prichadza stagflacia tak by mohli buduci rok ceny klesnut co vy na to?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...strašne blba otazka...,čo chceš kupit...,kde chceš kupit...,rozpočet...,keš,či lizing...itd,itd,itd...
kepo27
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.12.2014 15:55
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa kepo27 »

To aky typ vozidla teraz neriesim.Ide mi o nazor ako sa podla vas bude vyvyjat trh s ojazdenymi autami.Ceny pojdu hore ? dole ? budu stagnovat ?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa oco13 »

To ti nepovie ani Baba Vanga. Ak sa takto pýtaš tak nič nekupuj lebo stále ti bude vrtať v hlave že si to nejako pokafral. Problém je v samotnom tvojom myslení.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...zatial jazdi s tym,čo maš.A priprav auto na zimu.Ja som pred 3 dnami menil kolesa /zimne/,vykonal geometriu,skontroloval brzdy,kupil nove startovacie kable,/predtym mi zhoreli/,zimnu chemiu,vymenil sajrajt v ostrekovači,zakupil 3 nove autolekarnicky /2 som pouzil pri pracach na chalupe,nemohol som trafit kliniec/,mam nove snehove retaze,ak ich budem musiet nahodit,tak uz bude jar.Auto som nalestil,plasty,gumy,tesnenia naolejoval,mam v aute skladanu vojensku lopatku,3 x svetelne vystrazne svetla/ hlavne na noc/,liter slivovice/domacej/ pri pripadnom nutnom poskynuti prvej pomoci...
kepo27
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.12.2014 15:55
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa ojazdeneho auta.

Príspevok od používateľa kepo27 »

No asi to vypustim nateraz z hlavy a necham si to na zimne vecery ked nebude co robit.Ale aj tak ma to zaujimalo ci bude taky dopyt po autach ked ide vsetko hore.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných