Chyba v Jednom Pismenku v Belgickom TP

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sfcnr
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.12.2012 18:03
Zdieľať na Facebook

Chyba v Jednom Pismenku v Belgickom TP

Príspevok od používateľa sfcnr »

Dobry den , stala sa mi taka netypicka situacia . Kupil som jazdene auto z Belgicka , mam k nemu fakturu , COC , tp s odhlaskou vsetko . Az pri KO som si vsimol ze v belgickom technickom preukaze je Chyba v jednom pismenku namiesto F tam dali P v belgicku. Vedel by mi poradit niekto ako pustopovat v takomto pripade ? Vin je zhodne na karoserii , fakture , COC atd ale vo velkom technickom je chyba v jednom pismenku a neviem kam sa stym obratit nikto nevie presny postup. Vopred dakujem za kazdu pomoc ako toto prihlasit .
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Problem riesit tam, kde vznikol. Co ine chces vediet? Vyskrabat to pismenko a prepisat?
majco151
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 08.03.2008 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majco151 »

Neviem síce o aké auto ide ale v niektorých prípadoch pomôže kontaktovať importéra danej značky na Slovensko a požiadať ho o písomne vyjadrenie. Vo väčšine prípadov sa za to platí.
Otázne je ale, či to bude postačujúce vo vašom prípade. Ak to nepomôže asi budete musieť kontaktovať úrad kde bolo vozidlo predtým registrované.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Kamarat nieco podobne riesil minuly tyzden (netykalo sa to VIN, ale inych chybne zapisanych udajov) a pomohol mu doklad od importera za 50 euro.

Ja by som mozno skusil ist na import tej zacky a tam skrz ich databazu skusit preverit obe VIN- s P, aj s F a ak by jedno z nich vychadzalo ako neplatne, vypytal by som si o tom papier a skusil tym argumentovat.

Ak by to nevyslo, tak asi ozaj len sadnut na lietadlo a ist to riesit do Belgicka…
hrascho
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 17.05.2005 08:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrascho »

Ja som tak riešil Mazdu cez importéra, tiež som mal jedno písmeno vo VIN v technickom preukaze zle zapísané. Importér vydal za 50eur potvrdenie,že také auto s tým VIN číslom nikdy nebolo vyrobené, papier som doložil pri KO a všetko OK.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný