Dovoz auta z Polska - zaujem

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivan2013
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.02.2013 09:11
Zdieľať na Facebook

Dovoz auta z Polska - zaujem

Príspevok od používateľa ivan2013 »

Ahojte, rad by som zohnal niekoho z okolia PD na dovoz auta z PL vratane prihlasenia na SK. Auto mam najdene, ale nevyznam sa v tom celom procese...

Prosim zaujempcov a kseft nech mi napisu. Dam podrobnejsie udaje.

Dik.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Si zabil,....auto v Poľsku, objekt istý, občan z okolia PD dovozca, áno skúsený z okolia Prievidze.... :40bd:
A máš už aj kupujúceho? :4012: :4012: :4012:
ivan2013
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.02.2013 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan2013 »

Prible komentare nepotrebujem...

Auto je nemecke akurat je v polsku..
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V PD máš podvodníkov habadej - jeden predal kamošovi vydojenú Grand Vitaru, akurát neviem či to je pre nich zaujímaví biznis, ked ťa nemôžu oyebať
Za druhé v tejtro dobe niekam cestovať asi tiež nemá každý chuť
ivan2013
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.02.2013 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan2013 »

Ide o normalny zarobok, zhaňam sluzbu a zaplatim si za nu... v dnesnej dobe sa hadam hodia kazde eura.

A napisal som sem o radu ci niekto niekoho normalneho nepozna z daneho okokia... nie o to ako ma vsetci odrbu...
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Kupoval som tam pred par rokmi auto od sukromnika, normalne som tam prisiel, bavil som sa s nim po slovensky, dal som mu prachy on mne dal do ruky kluce a fascikel s dokumentmi, sadol som do auta a odisiel som po dialnici domov. Ziadne odhlasky, prevozky, poistky (polska poistka plati este 14 dni od zrusenia). Kto zvladne kupit auto na Slovensku, zvladne to aj v Polsku. Je to jednoduchsie, ako napr. v Cesku, kde sa robi KO a odhlaska.

Akurat velke bacha na jednu vec, v Polsku som v minulosti narazil aj na nejake ukradnute auta, opravene totalky alebo fusersky polepene kusy, vychadza mi to tak, ze z 15 aut, na ktore som pozeral, boli dobre tak 2...
ivan2013
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.02.2013 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan2013 »

fuha ziadne odhlasky? a ako to zvladli nasi uradnici?

Ved ano odrbavaci su vsade...ci polsko ci nemecko...
ja len dufam ze pri tejto kategorii auta by sa mu ani neopltilo robit z totalky predajne auto :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných