Prihlasenie auta z Dubaja

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dimi3zmv
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 21.09.2014 11:40
Bydlisko: NR kraj
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie auta z Dubaja

Príspevok od používateľa dimi3zmv »

Nazdarte
Potreboval by som serioznu informáciu či je možné prihlásiť na SVK auto kupované, jazdené a prihlásené v dubaji, v osobnom vlastníctve cloveka ktory ma trvalý pobyt na SVK.
Rodinný príslušník sa vracia z tej krajiny, cargo na SVK je v podstate vybavené....jediná otázka je či sa to dá.
Jedná sa o mazdu CX9
Druhá otázka je že či by tu s náležitou poistkou mohol jazdit aj s arabskými značkami.
Ďakujem za odpoveď, prípadne si môžeme aj zavolať a dohodnúť aj províziu za sprostredkovanie prihlásenia.
Ďakujem :2f93:
EX: VW GOLF II 1.6TD
EX: AR 159 2.4 JTDM @250HP
EX: VW Bora 1.9 TDI ASV @140HP
Teraz: VW Jetta mk6 (2013) 2.0TDI CR CFFB DSG @189HP
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

je to velmi komplikovane ale da sa to, inak ked nechces dojst o nervy tak sa na to proste vyprdni a jazdi po Slovensku na arabskych znackach.

Aspon budes obrovska rarita. Uplne bez srandy ti hovorim ze ja si osobne planujem doviezt nejaku masinu z tejto casti sveta, uz potom v ramci srandy len turban na hlavu (bez komentarov o samopale cez plece).

Kvoli beznemu civilnemu vozu CX-9 by som sa na prihlasenie vyprdol, keby si mal nejaku raritku a'la Eleanor, Duesenberg od nejakeho sejka tak s tym by som sa vytrapil.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo nevytrápil lol už sa to tu riešilo a má to jeden základný problém pre ktorý je to nerealne - emisie. Je len velmi málo krajín na svete odkial sa dajú autá priviezť aby mali vyhovujúce emisie. V arabských štátoch žiadne euro xy alebo dpf a kat a močovina absolutne nehrozí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Obycajne gumy, nevidim v tom zmysel. Predat tam a tu kupit nieco ine alebo teda rovnaky model.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> V arabských štátoch žiadne euro xy alebo dpf a kat a močovina absolutne nehrozí.

ale hrozi (tie auta su samozrejme rovnake) ; a navyse tu mas lokalneho importera a COC. V Emiratoch sa dokonca pouziva velke kvantum naftovych aut avsak nie kvoli spotrebe, ale kvoli tomu ze nafta jednoducho nevybuchne a ma vacsi dojazd v odlahlych / offroad oblastiach kde nemas pumpu v dosahu dojazdu.

Ako pisem, kvoli CX9 by som do toho marazmu absolutne nesiel ; je to auto ktore bude problem predat v buducnosti specialne s 3.7i motorom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných