Dovoz auta se SR do ČR

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 14:28
Zdieľať na Facebook

Dovoz auta se SR do ČR

Príspevok od používateľa Kovik »

Dobrý den nevíte někdo co všechno potřebuju při koupi staršího vozu na Slovensku. Jestli se vyřizujou nějaké převozní značky do ČR nebo to jde daleko jednodušeji......?
Díky moc
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kajco.K »

Páni, tvrdíte, že v Čechách sú auta lacnejšie ako u nás. A Češi chodia nakupovať k nám !!!!!!!!! No vidíte, tie dovozové šroty u ních od Tureckých Nemcov ani oni nechcú. Len zo pár buričov na Slovensku ích propaguje....
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
losakokos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.02.2009 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa losakokos »

Kajco.K napísal:Páni, tvrdíte, že v Čechách sú auta lacnejšie ako u nás. A Češi chodia nakupovať k nám !!!!!!!!! No vidíte, tie dovozové šroty u ních od Tureckých Nemcov ani oni nechcú. Len zo pár buričov na Slovensku ích propaguje....
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
to preto, ze este nevie, ze tie iste sroty od Turkov, ale o 20% drahsie a zazracne znizenyma km sa predavaju aj tu
Kovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kovik »

Ani tak nejde o šroty spíš o to že to autko co chci (Suzuki jimny) ze slovenska mám 70 km vzdálené, v ČR v okolí ho nikdo neprodává a jinak je až zase někde v čechách jako ČB, Praha atd a to mám 450 km. což je trošku rozdíl.
Kovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.03.2009 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kovik »

Díky za info. Bohůžel jsem si to přečetl až teď takže ty případy kdy nejsou potřebné vývozní značky už sou asi pase. Ale kdyby jste tady někdo ty případy na vývozní značky věděli tak bych byl rád ža info. Děkuji
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných