Skoda Karoq - sportove sedacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3436
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Múdre rozhodnutie :3dcline:
Pár krát som sa zviezol v športových sedackach, lenze, tie autá sú určené na hladký povrch okruhov. Po bežnej slovenskej ceste som mal po 200 -300 km slzy na krajíčku od bolesti.
V rally aute som síce nikdy nešiel, ale tam sa odpruženie nedá porovnať s bežným autom ..
Za tie peniaze a ešte trpieť, osraťť ich3 :3c90:
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa martincichy »

Insignia sportourer, 190 koni v plnej palbe - sedadla tvrde, podvozok tvrdy. Auto na dlhe trasy nepohodlne.

Phaeton - kralovske sedadla. Volvo V90 T8, prijemne sedadla.

Duster za 11 000 eur je pohodlnejsi ako insignia za 30 000 eur.
TakNor67
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12.03.2011 08:14
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa TakNor67 »

lubos zimovcak napísal: 23.02.2024 14:59 Múdre rozhodnutie :3dcline:
Pár krát som sa zviezol v športových sedackach, lenze, tie autá sú určené na hladký povrch okruhov. Po bežnej slovenskej ceste som mal po 200 -300 km slzy na krajíčku od bolesti.
V rally aute som síce nikdy nešiel, ale tam sa odpruženie nedá porovnať s bežným autom ..
Za tie peniaze a ešte trpieť, osraťť ich3 :3c90:
:-D dikes
TakNor67
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12.03.2011 08:14
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa TakNor67 »

martincichy napísal: 23.02.2024 15:36 Insignia sportourer, 190 koni v plnej palbe - sedadla tvrde, podvozok tvrdy. Auto na dlhe trasy nepohodlne.

Phaeton - kralovske sedadla. Volvo V90 T8, prijemne sedadla.

Duster za 11 000 eur je pohodlnejsi ako insignia za 30 000 eur.
...a tu si to krasne vystihol. Nie vzdy plati, ze cim drahsie tym pohodlnejsie. Ako pisem niekde v predchadzajucich komentoch, pre mna boli top sedacky - tie ergo priplatkove, co mala Zafira.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa pacho17 »

Keď pohodlné auto, za rozumný peniaz, , nie premiovku, tak novú C4. Na naše rozbité cesty a dlhé trasy, ako stvorená. Mal som možnosť porovnať s rapidom, prešli sme celé taliansko na striedačku,/dve autá traja šoféry/ tak ten rapid to je fakt len okolo komína a dosť.
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Karoq - sportove sedacky

Príspevok od používateľa jasnelka »

opel sa daju za priplatok dat sedadla s "AGR" certifikaciou, mal ich kamos v poslednej Insignii a boli fantasticke.
Sedadla su velmi individualne, co vyhovuje jednemu, nemusi druhemu. V principe plati ze ze cim drahsie auto, tym lepsie sedadla. Samozrejme vynimky existuju.
Skodovacke sportove sedadla vdaka nemoznosti nastavit hlavovu opierku su pre mna absolutne nepouzitelne.
Idealne Karoqa pozicat od dealera na vikend, ist na 600km vylet a tam sa uvidi

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 84 neregistrovaných