Skoda Superb II - trasie pri rozbehu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Superb II - trasie pri rozbehu

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni toto tu je rovnaké ako keď Nagy rieši slnečnú energiu stále zo svojho pohladu.
Milan je presne to čo profesori zo SAV- obrovské vedomosti , úžasná šikovnosť a aj keď by bolo neskutočne potrebné aby učil čo najviac mladých - nedá sa.
Tým že budeme mať 20 profesorov medzi automechanikmi na Slovensku to nie je riešenie pre masy.
A bohužial nevidím ani len náznak záujmu o učenie medzi mládežou.
Karavána musí ísť rýchlosťou naslabšieho , nie prvého - to je riešenie pre masy.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Superb II - trasie pri rozbehu

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Heslo dňa je zarobiť.A zarobiť čím lahšie,nie za cenu námahy a učenia nových vecí.Kam len pozrieš,sa rozdávajú peniaze za pofidérne veci,prípadne ľahko zarábajú za hranicou zákona.Úcta k práci a k peniazom zarobenými prácou je ztorpédovaná a nikdy sa nevráti ako niečo na čom sa dá zakladať.Práca je hanba a človek poctivo pracujúci somár...to je odkaz ktorý sa tlačí z každej obrazovky,či sa nosí vo vrecku nohavíc či tróni obyvačke,denná dávka tu je každý deň.A vdačíme za to tým čo sú taký citlivý na slobodu slova...navinárom a celej tej celebritnej zberbe
uwa0914251987
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.11.2023 13:10
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Superb II - trasie pri rozbehu

Príspevok od používateľa uwa0914251987 »

Zdravim Vás.Mam podobny problem. Vymenene poloosi problem pretrvava. Vedel by mi dat niekto kontakt na pana z prešova Jaroslavelektro ? @jaroslavelektro
Dakujem velmi pekne.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: alfino, Google [Bot] a 80 neregistrovaných