Skoda Fabia III 1.2TSI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nocha2
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.09.2021 20:32
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia III 1.2TSI

Príspevok od používateľa Nocha2 »

Zdravým mám Fabiu 3 1.2TSI 81kw 2016 a mám problém s búchaním prednej nápravy alebo uloženia motora, vždy keď viacej pridám (na jednotke alebo dvojke) a prejdem nejakú nerovnosť ozve sa veľmi silná rana. Už som vymenil vrchný aj spodný silentblok prevodovky dal som nové silentbloky na ramená ale búcha stále máte niekto s týmto skúsenosť prípadne typ čo treba spraviť
martincichy
Príspevky: 5460
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Skus hojdat autom, motorom, kludne pouzi zabu a hladaj vole. Ruky sa daju pouzit ako seizmicky pristroj.
k-maro
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 13.12.2009 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k-maro »

V mojom nechal predajca nejaké prepravné podložky v tlmičoch a zistilo sa to pri prvej výmene oleja
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Zajdi na STK, nech ti to daju na valce a poriadne ponatahuju…
To co niekedy vyzera OK, sa pri dynamickom namahani ukaze ako KO.
Mne na jednom aute, pri kazdom rozbehu tiez nieco buchalo, klepalo. 4 x na zdvihaku pozerali… Az konstatovali, ze to je prevodovka (mimochodom, ta je na druhej strane, nez odkial ide ten kazobny zvuk).
Tak sa jazdilo dalej, nech je to este vyraznejsi prejav a ono to nakoniec je tlmicom (alebo ulozenim tlmica? este to neni opravene)… Auto ma najazdene nieco malo, cez 40 000 km.
easyridersvk
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

tiez stabilizator, tycky stabilizatora. ale najorv bz som vsetko vyhadzal z auta vsetko co neni na pevno prichytene a skusil tak.
...ci neposkakuje nahradne koleso v kufri.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Fóbia III á má vôbec rezervu? Akurát tak v nádrži
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných