Dobry predajca/servis Skoda v BA?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TakNor67
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12.03.2011 08:14
Zdieľať na Facebook

Dobry predajca/servis Skoda v BA?

Príspevok od používateľa TakNor67 »

Ahojte. Rad by som kupil Fabiu /predvadzacku/. Viete mi prosim odporucit predajcu v BA, kde ste boli spokojni, resp komu sa oblukom vyhnut. Rovnaka otazka na servis Skoda. Vdaka
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Predajca

Príspevok od používateľa knss »

Ahoj, ja mám dobré skúsenosti s porsche inter auto na dolnozemskej, v petrzalke. Objednával som tam dve autá a maximálna spokojnosť. Odporúčam p. Martinickú.
TakNor67
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12.03.2011 08:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TakNor67 »

Vdaka...
carcomplex
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.05.2015 11:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carcomplex »

Ja mam perfektnu skusenost s Danubia Service na Roznavskej, najvacsi predajca Skodoviek na Slovensku. Predajca p. Macko pomohol ako sa dalo.
ivko1
Príspevky: 14968
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zasa kovbojka z komára...
Kúp tam kde majú lepšiu cenu / lepší predvádzací kus, servisuješ kludne inde, nebudeš spokojný pôjdeš do dalšieho

Najlepší prístup aj tak zažiješ tam kde budeš mať nejakého známeho, všade inde budeš len ako další "kus" čo prišiel kúpiť lacné auto.
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

odp

Príspevok od používateľa impax »

jediná dobrá škoda redajna servis atd je autobors vojtechovce - bratislavcania a blízke okolie nakupuju len tam
TakNor67
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 12.03.2011 08:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TakNor67 »

ivko1 napísal:Zasa kovbojka z komára...
Kúp tam kde majú lepšiu cenu / lepší predvádzací kus, servisuješ kludne inde, nebudeš spokojný pôjdeš do dalšieho

Najlepší prístup aj tak zažiješ tam kde budeš mať nejakého známeho, všade inde budeš len ako další "kus" čo prišiel kúpiť lacné auto.
To prave nechcem. Preco robit kseft u niekoho, kt potom na klientov kasle? A najlepsiu cenu? Kazdy predajca reaguje na zlavu ako cez kopirak...
ivko1
Príspevky: 14968
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No vidíš prišiel si na to sám...
Chce to len 3x za den nejaké antidepresívum a po týždni budeš mať predajcu tam kde ťa on má teraz

Je jedno či kupuješ auto za 10000€ alebo za 25000€, ak bude problém tak sa bude všade krútiť v zmysle že to tak má byť, že to je normálne, alebo že sa na to nevzťahuje záruka. Vždy budeš pekný iba ked budeš peniaze nosiť, nie ked sa budeš sťažovať

Kúp si jazdenku za 5-6000€ a servisuj si ju u kamaráta a nemusíš riešiť ich "dôležité" servisné prehliadky kde merajú aj tlak v pneumatikách
Naposledy upravil/-a ivko1 v 03.04.2016 09:04, upravené celkom 2 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Moja skusenost je, ze servis a predaj su uplne ine casti biznisu...tiez bych sa priklanal ku kupe podla ceny a ustretovosti, v momente prebratia auta tento vztah skoncil :41c2:

Reklamacie riesi ktorykolvek autorizak podla nicoho ineho ako not od importera, neni v tom nic osobne...

Mne vypadaval obcas displej radia a importer uznal vymenu aj ked v servise tomu nic nebolo, otestovane bez zavad....natocil som to jednoducho mobilom a poslal do servisu, iba mi dali echo kedy mam prist, ze to uznali...:-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14968
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Teraz ma tak napadlo - čo ak budú 2x ustretovejší v Hyundai-i + Citroene ako v Škodovke?
Kúpiš auto u menej ústretového predajcu?
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

a mňa teraz napadlo že čo ak nie. prestaň už trepať a rob niečo užitočné.
chalan sa pýtal na niečo úplne iné.
ivko1
Príspevky: 14968
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja mu len naznačujem že robí z komára slona
Asi tak ako každá druhá založená temá, každý má len obavy...
Ved títo ludia žijú doslova celý život v depresii, asi ako ked niekto založí tému či je lepší olej v modrej alebo šedej flaške

Do puče že to musím tak sprosto povedať ved zoberiem peniaze a idem kúpiť tam kde mám najlepšiu ponuku ako keby som šiel kúpiť poondiate rohlíky do Tesca

Ked budem mať v dvoch showroomoch dve Fabie +- za tú istú cenu a jedna z nich bude vybavenejšia, bude mať krajšiu farbu tak snád nekúpim tú druhú oholenú len preto že sa na mna viac usmievali a urobili mi tam jednu kávu

Obehám aj iných predajcov (výrobcov) a vyberiem si pre seba to najlepšie auto

PS: inak robím teraz aj niečo užitočné, mením si predné tiahla stabilizátora, zadné platničky a mením kolesá za letné, akurát sa nemôžem pozerať ako tu niekto žije v depresii kvôli kúpe jednej Fabie

PS2: a tam kde má pozitívnu skúsenosť pri kúpe auta Jano, môže mať Fero úplne negatívnu skúsenosť a takto môžem pokračovať donekonečna.
Čiže o čom to je? Úplne zbytočné starosti a úplne zbytočne založená téma.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Niekedy robia predajcovia aut v showroomoch CHYBU
ked pozeraju ako pride potencialny KLIENT OBLEČENÝ

a s niekym ,kto podľa nich nie je IN ohaknuty = nema peniaze , sa ani nebavia ..

Ja som mal taku skusenosť

prišiel som do Hjundaya, sedel tam sam majiteľ
len zdvihol oči a ani ma nepozdravil..
Tak som šiel do CHevroletu a tam som vybavil
a kupil som nové auto....
vladimirs
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 24.02.2015 12:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladimirs »

Pozdravujem vas pani, a nekupovali ste niekto novu Skodovku v susednom Madarsku alebo v Rumunsku u dealera? Dakujem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Ne ale zucastnil som sa kupy nissana v tatabani lol uplne v pohode, mozem odporucat :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných