VW Golf VII - ohrev čelného skla nefunguje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf VII - ohrev čelného skla nefunguje

Príspevok od používateľa seven549 »

oco13 napísal: 05.11.2023 23:04 Vidíš Seven - švajčiarske ceny a platy ako v Bangladeši. Keď som bol naposledy v Thusise v Lídli tak som sa skoro pokakal, ceny rovné alebo nižšie ako u nás a ešte všetko muselo mať znak "ich" produkcie - biely kríž na červenom podklade. Ešte aj juesej Cola. :42f8:
tak svicarsko funguje inac ako u nas.tu stat kontroluje ceny potravin.ma podmienku 80 percent potravin v zahranicnom obchode lid aldi spar kedysi interspar musi byt domacich a kazdy musi povinne vykupovat produkty od farmarov za ceny ake urci stat.

preto tesco billa kaufland tam niesu lebo s tym nesuhlasili.

coca-colu maju svoju 0 gram fett.cize 1 miesto je vykupovat colu od domaceho vyrobcu.skusali aj polsku pepsinu.ale nevydrzalo to.nepresla obsahovala vela eciek a fettu.to je nieco ako cholesterol.

ale inac skratka vsade najdes ze maju rovnake maslo maso zeleninu atd.

maso dovazaju,domaca produkcia nestaci,ale aj kontroluju,rezane balene je v ich podnikoch.

kedysi migros skusal robit chovat kuracinu v madarsku ale tiez to nevydrzalo dlho.pretoze sa jednalo o lacnu pracovnu silu lacnu produkciu a tym padom by to maso muselo stat menej.neda sa vo svicarsku tak zarabat ze lacno doveziem a predam za svicarsku cenu.

tak sa tu kedysi kratkodobo kseftovalo napr aj z plastovymi oknami z polska.obchodnici lacno doviezli kus za 120 euro a predavali po 600chf.alebo napr privesne voziky za auto.dovazali to z ciech nakupna cena 300 euro predaj od 1000chf.zaviedli take clo ze sa to neoplati.

jedina moznost je ze musia sa tu montovat.diely sa mozu dovazat ale na to aby to dostalo povolenie jazdit musi to byt montovane tu.predajca je nuteny zamestnavat ludi.
Naposledy upravil/-a seven549 v 07.11.2023 19:55, upravené celkom 1 krát.
db69
Príspevky: 917
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf VII - ohrev čelného skla nefunguje

Príspevok od používateľa db69 »

seven"coca-colu maju svoju 0 gram fett.cize 1 miesto je vykupovat colu od domaceho vyrobcu.skusali aj polsku colu alebo pepsinu.ale nevydrzalo to.nepresla obsahovala vela eciek a fettu.to je nieco ako cholesterol." nie náhodou Fat/Tuk?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf VII - ohrev čelného skla nefunguje

Príspevok od používateľa seven549 »

tak mozno aj tuk ja to neriesim a nesledujem.mna ani nenapadlo nikdy citat na hocicom etiketu co to obsahuje,
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf VII - ohrev čelného skla nefunguje

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Tebe zjavne nikdy nenapadlo nič čítať, nielen etikety...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných