VW Touareg 2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matos69
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 31.05.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa matos69 »

Ahojte. Prosim o radu. Mam predmetny voz a zasvietila mi oranzova kontrolka olejnicky. V motore bolo malo oleja. Dolial som, ale kontrolka nezmizla. Pri otvoreni kapoty by mal snimac na zamku zaznamenat zasah a kontrolka by mala zhasnut. Rozhodol som sa teda zamok vymenit. A kedze som medzitym menil aj baterku, tak sa kontrolka zrejme vyresetovala. Neviem teraz ci to bolo tym snimacom na zamku alebo nie. Na stekernici su 4 piny. Vsimol som si, ze ani na displeji mi nesvieti ze mam otvorenu kapotu. Otazka teda je. Mal by tento zamok signalizovat aj otvorenie prednej kapoty na displeji? Lebo ak ano, tak zrejme vymena zamku nepomohla a bude problem dakde inde.

Dakujem pekne za odpoved.
fzubaty
Príspevky: 1631
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa fzubaty »

Na diagnostike vidis stav zamku….
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa herin »

Ten snímač otvorenej kapoty je originál,alebo nejaká náhrada?ak náhrada, tak ten nič ani ukazovať nebude..99% náhradných snímačov nefunguje, alebo ukazuje kadejaké haluzné veci...osobne som kupil snímač čo je na náprave a vlastne reguluje chod xenonu horu-dolu-gyroskop...nahodil som to a nadalej mi svietilo na displeji že nefunguje regulácia svetiel..
a na diagnostike pri kalibrácií ho ani nenačítalo...takže putoval do koša...
fzubaty
Príspevky: 1631
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa fzubaty »

Porovnavas polohovy smimac vs. Spinac kapoty?
matos69
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 31.05.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa matos69 »

Ano zamok som kupoval origo. Jeho sucastou je aj snimac. A nemozem suhlasit s tym ze neorigo veci su zle. Je vela dielov z druhovyroby, ktore su ok. Nameral som na stekry do zamku 7 voltov. Neviem ci je toto ten problem....ma tam ist 12?
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Môže byť aj 7 Voltov nameraných...
Keď budeš stále tak isto merať tento vodič a ten zámok skrutkovačom "precvakneš" do polohy, ako pri zatvorenej kapote, čo sa na meráku zmení?
matos69
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 31.05.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa matos69 »

Dnes to bolo napichnute VCDSkom a v meranych hodnotach v poli "kontakt kapoty, spinac F120" je uvedena aj po otvoreni kapoty stale hodnota "zavreno". Takze bohvie, co je tam za problem. Skusim este preluskat kable, ci niekde nieje zelenina alebo nieco podobne.
fzubaty
Príspevky: 1631
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2005

Príspevok od používateľa fzubaty »

Vy ste blazni. Vyhadzujete peniaze za nepotrebne veci na vyjazdene sunky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0915833162 a 80 neregistrovaných